» » Всеукраїнський науково-методичний семінар «Розвиток бухгалтерського обліку в умовах інтеграційних процесів»

Дата: 13-09-2011, 09:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Кафедра бухгалтерського обліку обліково-економічного факультету  Національного університету ДПС України запрошують Вас взяти участь  у Всеукраїнському науково-методичному семінарі  « Розвиток бухгалтерського обліку в умовах інтеграційних процесів» ,   який відбудеться 27 жовтня 2011 р.

ОРІЄНТОВНІ НАПРЯМИ РОБОТИ СЕМІНАРУ

1.Розвиток бухгалтерського обліку в контексті новацій податкового кодексу України.

2.Удосконалення бухгалтерського обліку підприємницької діяльності.

3.Тенденції розвитку бухгалтерського обліку в державному секторі економіки.

4.Обліково-аналітичне забезпечення управління діяльністю суб’ єктів господарювання.

5.Проблеми і перспективи розвитку аудиту в Україні.

До участі запрошуються науковці, викладачі, аспіранти та студенти ВНЗ, представники суб’ єктів господарської діяльності, працівники податкових, фінансових, юридичних, банківських та інших установ, організацій і відомств, діяльність яких відповідає тематиці Всеукраїнського науково-методичного семінару.

Завантажити Переглянути онлайн