» » «Студентська ліра - 2015» – другий день

«Студентська ліра - 2015» – другий день

Дата: 15-10-2015, 20:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

15 жовтня у Тернопільському національному економічному університеті завершився другий змагальний день фестивалю-конкурсу творчо обдарованої молоді «Студентська ліра - 2015». Цього дня своє мистецтво презентували: факультет аграрної економіки та менеджменту, факультет обліку і аудиту, факультет комп’ютерних інформаційних технологій та факультет банківського бізнесу.

Інтригуючий початок факультету аграрної економіки та менеджменту вразив глядачів, казкову феєрію талантів подарував усім факультет обліку і аудиту, магічну силу супергероїв продемонстрував факультет комп’ютерних інформаційних технологій, а факультет банківського бізнесу талановито і творчо показав на сцені ТНЕУ операцію «Тернопіль». Щиро надіємося, що творчі виступи другого конкурсного дня «Студентської ліри - 2015» вразили глядачів, а судді належно їх оцінили.

ТНЕУ перебуває в очікуванні фінального акорду свята талантів, адже у п’ятницю, 16 жовтня, буде розставлено всі крапки над «і» й ми дізнаємося переможця ХХVІ фестивалю-конкурсу творчо обдарованої молоді ТНЕУ «Студентська ліра - 2015». Залишилося чекати недовго! Отож, зустрінемося на завершальному, третьому, дні фестивалю, коли своє мистецтво презентуватимуть юридичний факультет та факультет економіки та управління.

Бажаємо успіху та удачі усім факультетам нашого рідного і найкращого Тернопільського національного економічного університету!