» » Студенти факультету банківського бізнесу відвідали Марійський духовний центр в с. Зарваниця

Дата: 10-10-2011, 16:17 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Протягом століть народжувались і зникали міста і села. У бурхливих лавинах подій губились імена і дати, та не тьмяніла яскрава зоря та віковічна слава Зарваниці, оберігаючи найцінніший скарб – чудотворну ікону Матері Божої. Місцина над Стрипою стала прихистком християнства. Важко уявити собі людину, позбавлену любові до духовних місць рідного краю.

Двадцять четвертого вересня студенти факультету банківського бізнесу, побувавши в Марійському духовному центрі, відкрили для себе чудову місцину, оточену казковим лісом, де б’ ють цілющі джерела кришталево чистої води. Студенти духовно збагатились, помолившись до чудотворної ікони Матері Божої, омившись у купелі святої Анни та оглянувши комплекс Зарваницького духовного центру.
Зарваниця, як духовна перлина у своєму найвищому розквіті, сповна розкрилася перед студентами. З кожним роком духовний центр стає своєрідним осередком зміцнення нашого християнського духу, єднання з Богом в ім’ я розбудови соборної України.