Вітання від молоді ТНЕУ!

Дата: 14-01-2016, 14:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

14 січня 2016 року активні і талановиті студенти Тернопільського національного економічного університету дзвінкою колядою та теплими щирими вітаннями віншували колективи усіх структурних підрозділів вищого навчального закладу.

Побажання миру, достатку, злагоди, благополуччя, міцного здоров'я, сили і натхнення у Новому році лунали звідусіль.

З Новим роком добрі люди!
Сподіваюсь, з Вами буде
Запашна, смачна хлібина,
Щастям сповнена година,
Сіль жадана на столі,
Лад і спокій на землі!
З Новим роком, добрі люди!
І нехай у Вас не буде
Горя, смутку і біди.
Ну, а поруч щоб завжди
Крокувала доброта,
Найдорожча і свята.
З Новим роком, добрі люди!
Хай любов заходить в дім,
Хай добро панує в нім,
Хай в родинах спокій буде,
Хай щастить Вам, добрі люди.

«Хай ці свята зігріють наші серця Різдвяним теплом, наповнять наші домівки щастям, спокоєм, подарують натхнення творити добро, милість та радість. У прийдешньому році будьмо готовими до нової боротьби та випробувань, просімо у новонародженого Божого Дитяти сили, мудрості та перемоги, навчімося підтримувати один одного, простягати руку допомоги тим, хто впав. Нехай світло Різдвяної Зорі осяває наші душі, наповнюючи їх трепетною Вірою, крилатою Надією та безмежною Любов'ю», – привітав усіх ректор ТНЕУ А.І. Крисоватий.

Сподіваємося, що 2016 рік буде сповнений новими враженнями, відкриттями та досягненнями, подарує успіхи, натхнення і добре долю для нашого народу і рідної України.