» » 20 вересня визначено Міжнародним днем студентського спорту

20 вересня визначено Міжнародним днем студентського спорту

Дата: 28-01-2016, 14:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Генеральна конференція ЮНЕСКО визначилася з Міжнародним днем студентського спорту (IDUS). Цей день відзначатимуть щороку 20 вересня. Про це повідомила Міжнародна федерація студентського спорту (FISU).
Цей день підтверджує важливість спорту як складової навчального процесу у вищих навчальних закладах та його роль у розвитку фізичного і спортивного виховання молоді.

За рекомендацією Міжнародної федерації студентського спорту, членом якої є Спортивна студентська спілка України, День студентського спорту відзначатимуть спеціальними заходами: спортивними змаганнями, конкурсами, а також дискусійними семінарами та фестивалями.

Президент FISU Олег Матицин і генеральний секретар Ерік Сайнтронд у своєму листі подякували Спортивній студентській спілці України за допомогу у підготовці інформації з цього питання, що відіграла важливу роль у рішенні ЮНЕСКО щодо відзначення Міжнародного дня студентського спорту.

За інформацією прес-служби Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України