» » ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни «Безпека життєдіяльності»

Дата: 29-02-2016, 17:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 27.11.2015 р. за № 1247«Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 навчальному році» Національний університет водного господарства та природокористування є базовим вищим навчальним закладом, де буде проведено ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни «Безпека життєдіяльності» серед студентів навчальних закладів III – IV рівнів акредитації. Олімпіада відбудеться 20-22 квітня 2016 р.

Анкета учасника
Завантажити Переглянути онлайн