» » Відбудеться консультація до здачі Кембриджського іспиту FCE

Відбудеться консультація до здачі Кембриджського іспиту FCE

Дата: 1-03-2016, 17:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Освітній центр міжнародних екзаменів Grade Education Center (м. Київ) запрошує Вас на консультацію до здачі Кембриджського іспиту FCE (First Certificate of  English), яка проводитиметься 9 квітня 2016р. у Тернопільському національному економічному університеті при Консультаційному центрі з вивчення іноземних мов.

Сертифікат FCE визнають понад 15000 університетів, роботодавців та урядів у 130 країнах світу.

Хто і навіщо здає FCE-іспит? Де можна підготуватися і на базі якого центру здати цей іспит? Які можливості відкриваються перед власником Першого Кембриджського сертифікату – про це ми з задоволенням Вам розповімо під час консультації  9 квітня 2016р. об 11 год. за адресою: вул. Львівська, 11, зал електронних ресурсів (2 поверх),  корпус №1,Тернопільський національний економічний університет.

За додатковою інформацією звертатися за тел.: (0352) 47-50-50 *13-148, кабінет 3107.