» » Стипендії для аспірантів в сфері національної економіки

Стипендії для аспірантів в сфері національної економіки

Дата: 12-01-2012, 12:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відділ державних фінансів в Дослідницькому інституті податкового права та державних фінансів імені Макса Планка в Німеччині надає можливість отримати   стипендії для аспірантів в сфері національної економіки.

Стипендії надаються терміном на три роки від початку навчального року 1 жовтня 2012 року.
Аспірантам, які отримають стипендію, будуть надані певні кошти для покриття видатків на проживання. Вони також будуть залучені до програми першого класу для кандидатів наук за умовами якої навчання організується Вищою школою економіки міста Мюнхен (http:/www.mgse.vwl.unimuenchen.de). Вони також будуть тісно пов'язані з Дослідницьким інститутом податкового права та державних фінансів імені Макса Планка і стануть членами дослідницької команди Інституту. Інститут також пропонує проведення теоретичних досліджень у сфері охорони навколишнього середовища, забезпечує чудові умови роботи.
Зауважте, що термін оформлення заяв добігає кінця 15 квітня 2012 року.