» » «Перспективи функціонування фінансової інфраструктури в умовах децентралізації економіки»

Дата: 15-03-2016, 14:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського, кафедра фінансів, банківської справи та страхування запрошує Вас взяти участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Перспективи функціонування фінансової інфраструктури в умовах децентралізації економіки», яка відбудеться 21 квітня 2016 року.

Робота конференції планується за такими напрямками:
1. Теоретичні аспекти механізмів державного регулювання фінансової інфраструктури.
2. Фінансово-економічне забезпечення підприємницької діяльності.
3. Банки як провідні суб’єкти фінансової інфраструктури.
4. Особливості функціонування діяльності фінансових посередників.
5. Перспективи розвитку страхового ринку в Україні.

До участі в конференції запрошуються  студенти та молоді вчені, які в своїх досліджен­нях розглядають питання функціонування фінансової   інфраструктури в умовах децентралізації економіки, та інші зацікавлені особи.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Завантажити Переглянути онлайн