» » Тренінг «Здоров’я та його складові»

Тренінг «Здоров’я та його складові»

Дата: 17-03-2016, 16:37 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

17 березня 2016 року у світлиці університету відбувся тренінг «Здоров’я та його складові» за сприяння Міжнародної громадської організації «Єднання», тренер Галина Дричик.

У тренінгу взяли активну участь студенти факультету економіки та управління, юридичного факультету,факультету фінансів та коледжу економіки, права та інформаційних технологій.

Під час проведення тренінгу студенти дізналися багато інформації про збереження власного здоров’я, взяли активну участь в обговоренні складових здоров’я та здорового способу життя.

Учасники тренінгу отримали пам’ятки та інформаційні буклети «Здоров’я – найвища цінність», «ВІЛ/СНІД: передбачити, уникнути, не захворіти», «Вплив екології на здоров’я людини», «Практичні поради щодо здорового способу життя», «Ні» абортам!», розроблені працівниками відділу гуманітарної освіти та виховання нашого університету.