» » «Управління фінансами держави, регіону, підприємства та домогосподарства: погляди науковців і практиків»

Дата: 21-03-2016, 13:07 | Автор: Колектив кафедри фінансів ім. С.І. Юрія!

Шановні колеги! Колектив кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Тернопільського національного економічного університету запрошує Вас взяти участь у Другій Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Управління фінансами держави, регіону, підприємства та домогосподарства: погляди науковців і практиків».

Для участі в роботі Інтернет-конференції необхідно до 27 березня 2016 р. надіслати на електронну пошту kafedrafinansiv@ukr.net або подати особисто тези доповідей (обсягом до 5 сторінок, без використання таблиць і рисунків) та сплатити організаційний внесок 150 грн. За редакцію і достовірність поданих матеріалів несуть відповідальність автори.

Детальніша інформація міститься у додатку або на сайті https://biggggidea.com/opportunities/internet-konferentsiya-upravlinnya-finansami-derzhavi-regionu-pidpriemstva-ta-domogospodarstva/

Завантажити Переглянути онлайн