» » Вистава-мюзикл «Різдвяна казка відчиняє двері» зібрала аншлаг у Палаці культури «Березіль»

Дата: 16-01-2012, 12:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Протягом 13-14 січня у Палаці культури « Березіль» ім. Леся Курбаса відбулися благодійні театралізовані ранки для дітей « Ялинка міського голови» . Протягом двох днів понад 4 тисячі дітей із малозабезпечених, багатодітних та соціально незахищених родин переглянули музичні вистави.

Перед початком кожної міський голова Тернополя Сергій Надал вітав усіх діток та їхніх батьків із новорічно-різдвяними святами.
— Ці дні, без сумніву, є казковими, адже для найменших тернополян дуже важливо, щоб вони відчули дух новорічно-різдвяних свят, казки, — зазначив він. — І це відчуття залишиться з ними на все життя, як найприємніший спогад. То ж вітаю вас із святами, нехай повсюди вас супроводжує лише добрий настрій.
Наприкінці кожної вистави усі запрошені отримали солодкі подарунки.
Примітно, що у переддень Старого Нового року, коли мюзикл « Різдвяна казка відчиняє двері» показували творчі колективи ТНЕУ, у залі був повний аншлаг.
— Я в захваті від розмаїття декорацій, вишуканих костюмів, змістовності казкового сюжету, — поділилася враженнями одна з глядачок тернополянка Мирослава Шевчук. — Моїй п’ ятирічній донечці   дуже сподобались головні дійові особи — Кітті, Лунтик, Вінні-Пух, Вовк та Лисичка. Дуже гарні танцювальні номери та пісні. Щиро дякую творцям цієї казкової історії та всім учасникам. Молодці!