» » Відділ гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ інформує:

Відділ гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ інформує:

Дата: 22-03-2016, 10:18 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Пропонуємо Вашій увазі план заходів, взявши участь у яких Ви зможете цікаво відпочити і дізнатися багато нового.

21.03. – 31.03. 2016 р., 10:00 год. – виставка «Тут запеклась кров мого народу».
Виставка присвячена Небесній Сотні.
На виставці можна побачити: фото тернопільського журналіста, військового історика Ігоря Крочака, а також документи, спогади та відомості про загиблих Героїв Майдану з Тернопільщини.
Є розповіді про усіх загиблих з Тернопільшини під час подій на Майдані і навіть Указ Президента про присвоєнням звання Героя України усім загиблим.
Місце проведення – Державний архів Тернопільської області, вул. Сагайдачного, 14, м. Тернопіль
  21.03.  – 31.03. 2016 р. з 10:00 год. – виставка живопису Миколи Мельника.
У своїй  творчості  художник приділяє увагу трьом видам живопису: пейзажу, натюрморту і портрету. На виставці представлені роботи, з мальовничими краєвидами України: Тернопілля, Буковини, Карпат. Картини приваблюють реалістичністю, вдало підібраною гаммою кольорів та позитивним баченням світу.
Переглянути живописні роботи Миколи Мельника можна буде у картинній галереї «Мистецька палітра» Тернопільської обласної бібліотеки для молоді.
Місце проведення – Тернопільська обласна бібліотека для молоді, вул. Д. Нечая, 29, м. Тернопіль
  21. 03. 2016 р., 20:00 год. – концерт гурту «Matushka».
Концерт петербурзького гурту «Matushka», який грає у стилях stoner та heavy psych.
Гурт «Matushka» настільки вподобав стиль активного турового життя, що за останні півроку - це вже другий візит до Західної України... - розповідають організатори. Цього разу банда тішитиме своїм віртуозним психоделічним джемом тернополян в клубі "Коза".
Замовлення столиків за телефоном: 52-23-75.
Місце проведення – Арт-клуб «Коза», бул. Шевченка,23, м. Тернопіль
  11.03. – 24.03. 2016 рр. – виставка Оксани Пиж «Пострадянська».
Проект формують живописні картини та принти на полотнах.
Місце проведення – Галерея «Бункермуз», бульвар Шевченка, 1, м. Тернопіль
  21.03. – 25.03. 2016 рр. – змагання з баскетболу.
Змагатимуться студенти ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації в рамках Спортивних студентських ігор.
Місце проведення – спортзали ТНЕУ.
Місце проведення – Тернопільський національний економічний університет, м. Тернопіль
  27. 03. 2016 р. 19:00 год. – Концерт команди КВН «Дизель Шоу»
Кращі жарти за рік покажуть справжні легенди КВНу: Єгор Крутоголова, Євгенія Сморигіна, Марина Поплавська, Олександра Бережка, Євгена Гашенко, Олег Іваниця, Яна Глущенко і Вікторія Булитко. Колись вони грали у різних командах КВН, а тепер об’єдналися у «Дизель Шоу», щоб радувати нас своїм чудовим почуттям гумору, веселити і підіймати настрій кожному глядачеві.
«Дизель Шоу» – гумор для всієї родини! Без набридлої політики, зайвої вульгарщини, зате з по-справжньому життєвими жартами. На їхніх концертах сміх не стихає, а посмішки і найкращий настрій гарантовані всім!
Місце проведення – ПК «Березіль», вул. Миру, 6, м. Тернопіль
Квитки: у касі ПК «Березіль» та відділі Konica у ЦУМі.