» » Запрошуємо взяти участь у конкурсі “Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий”

Запрошуємо взяти участь у конкурсі “Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий”

Дата: 19-01-2012, 15:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Громадська організація “ Молодіжна Альтернатива” оголошує конкурс есе “ Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий” . Конкурс підтримує Європейська програма Міжнародного фонду “ Відродження” .

Конкурс має на меті покращити обізнаність молоді про становлення місцевого самоврядування та відповідність цих процесів загальноєвропейським тенденціям, дати можливість презентувати регіони України на національному та міжнародному рівні. 
Під час конкурсу, який триватиме до 15 лютого 2012 року, молодь отримає можливість презентувати свій регіон / місто / населений пункт крізь призму розвитку в ньому інститутів місцевого самоврядування, становлення європейських правових систем і європейських моделей розвитку. 
“ Цим проектом ми хочемо привернути увагу молоді до місцини, де вона живе, до країни в цілому й довести, що ми, українці, європейська нація, що у нас на рівні генетичної пам’ яті зберігаються європейські традиції самоврядування, принесені в Україну магдебурзьким правом” , – сказала голова ГО “ Молодіжна Альтернатива” Людмила Кудіна. 
Грошова винагорода: І місце – 1500 грн., ІІ місце – 1000 грн., ІІІ місце – 2 премії по 500 грн. Найкращі есе та презентації буде розміщено на Інтернет-сервісах “ YouTube” і “ Facebook” , а також у друкованому виданні. 
Анкети й електронні версії робіт слід подати до 15 лютого 2012 року на електронну адресу mol-alt[at]yandex.ru чи на поштову адресу: “ Молодіжна Альтернатива” , Київ, 01053, вул. Обсерваторна, 11/1, офіс 214. 
Деталі та технічні вимоги до конкурсних робіт можна дізнатися на сайті www.ya.org.ua. ;
Магдебурзьке право – феодальне міське право, що склалося в німецькому місті Магдебурзі, а згодом поширилося на інші міста Європи та стало символом феодального міського самоврядування. В Україні Магдебурзьке право поширилося у XIV-XV ст. Першим магдебурзьке право в повному обсязі отримав Львів 1356 року, а також колишні князівські столиці Галич (1367), Белз (1377), Перемишль (1389), Теребовля (1389), Холм (1392) і міста на русько-польському прикордонні.