» » Завершилися зйомки телепроекту «ТНЕУ вітає з Великоднем!»

Завершилися зйомки телепроекту «ТНЕУ вітає з Великоднем!»

Дата: 11-04-2016, 17:50 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Довгоочікувані великодні свята вже зовсім близько. Колектив відділу гуманітарної освіти та виховання завершив роботу над зйомками телевізійного проекту «ТНЕУ вітає з Великоднем!».

Цей проект подарував безцінний досвід усім його учасникам та організаторам. Відеозйомки проходили у виставковій залі університету. Працівники відділу упродовж трьох тижнів день-у-день готували яскраві святкові декорації, аби залу годі було впізнати: дивовижно поєднані елементи декору справді створили атмосферу великоднього дива. До виготовлення окремих декорацій майстерно долучилися і працівники відділу ремонтно-будівельних робіт університету.

Щорічний проект «ТНЕУ вітає з Великоднем!» для кожного його учасника – це шанс презентувати нові здобутки у творчості, представивши себе в неповторному образі. Кожна пісенна чи танцювальна композиція – це   праця не тільки композитора, поета, аранжувальника, хореографа, режисера, а й візажиста, перукаря, стиліста, адже кожен виконавець доклав максимум зусиль, аби створити власний унікальний імідж.

Загалом у зйомках взяли участь понад 90 вокалістів, танцюристів, декламаторів. Зі світлим пасхальним вітанням до усіх телеглядачів звернувся ректор ТНЕУ, професор Андрій Ігорович Крисоватий. Серед виконавців – заслужений працівник культури України Світлана Сорочинська, солісти  народного художнього театру пісні «Для тебе» Тетяна Шарган, Ірина Новомлинська,  Тетяна Гриник, Лілія Варава, Павло Тютюнник, Надія Дерев’яна, Роксолана Залізняк, Надійка і Софійка Стельмахи, Галинка Баган, гурти «Струни серця», «Кралечки», «Краплинки», народна студія хореографії «ТАНГо dance company»,   Лілія Крисовата, Михайло Безушко, вокальний ансамбль «Галичанка», ансамбль бандуристок «Калинове намисто». Для окремих учасників проекту – Зоряни Вовк, Павла Багана, Наталії Страдомської, Марічки Заверухи, Аліни Фарійон – це новий і незабутній досвід, адже вони вперше виступали на знімальному майданчику університету. Дебютував також новостворений дівочий гурт ТНЕУ «Інтрада». Вперше ведучими програми були Оксана Корзун та Тарас Мірошниченко.

Сподіваємося, телепроект «ТНЕУ вітає з Великоднем!», що презентуватиме канал TV-4 у час пасхальних свят,  подарує усім його глядачам незабутні, теплі враження.

А поки що у духовних роздумах і щирих молитвах серцем і душею готуймося до зустрічі Христового Воскресіння!