» » Запрошуємо на великодню виставу

Запрошуємо на великодню виставу

Дата: 12-04-2016, 15:25 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Проведення великодніх вистав для дітей і дорослих у Тернопільському національному економічному університеті вже стало славною традицією.

Впевнені, що добра і повчальна музична казка «Замулене джерельце», створена творчим колективом  відділу гуманітарної освіти та виховання, потішить і подивує і маленьких, і дорослих глядачів.

Попри ненав’язливу комедійність, легкість, гумор вистава зачіпає вічно актуальні проблеми. Джерельце рідного краю, як і власне серце, так легко забруднити!  А без дотримання їх у чистоті наше життя, навіть сповнене зовнішньої краси і захоплення, стає потворним та порожнім.  Щоб усвідомити це й очистити замулене джерельце, головним героям казкової історії доведеться пройти стежинами непростих випробувань.

Запрошуємо працівників університету разом зі своїми родинами поринути у чарівний, захоплюючий  світ музичної казки «Замулене джерельце».

Вистави відбудуться:
15 квітня о 14.00 год.,
18 квітня о 16.00 год.,
20 квітня о 14.00 год.
в актовій залі університету.