» » Х Ірпінські міжнародні науково-педагогічні читання "Проблеми гуманізації навчання та виховання у вищому закладі освіти"

Дата: 31-01-2012, 16:55 | Автор:

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Х Ірпінських міжнародних науково-педагогічних читань « Проблеми гуманізації навчання та виховання у вищому закладі освіти» , які відбудуться 29-30 березня 2012 р. на базі Національного університету державної податкової служби України.
Планується робота секцій за напрямами:
1.Гуманітарні виміри перспектив освіти, науки і культури в ХХІ столітті.
2.Соціокультурні аспекти виховної роботи.
3.Нові реалії сучасної професійної освіти.
4.Соціологічні та психолого-педагогічні проблеми гуманізації освіти.
5.Формування культури безпеки та екологічного світогляду як складової гармонізації стосунків у системі « людина – суспільство – природа» .
6.Перспективи розвитку олімпійського і масового спорту студентської молоді в сучасних умовах.
7.Формування нового економічного світогляду в умовах переходу до інформаційного суспільства та інформаційної економіки.
8.Формування правової свідомості та правової культури в умовах демократизації суспільства.
Робочі мови конференції:
українська, російська, польська, англійська