«Назустріч Великодню»

Дата: 26-04-2016, 12:43 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

У рамках роботи Розширеної колегії Державної казначейської служби України у Тернопільському національному економічному університеті відбулася виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва «Назустріч Великодню», організована колективом відділу гуманітарної освіти та виховання нашого вищого навчального закладу.

У виставці взяли участь народні майстрині Тернополя: Ірина Абрам’юк, Наталія Кіндрацька, Зоряна Удич, Алла Шушкевич, Галина Дудар, Ольга Гасай, Алла Твердинюк. Також свої роботи представили працівники відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ, учні Тернопільської художньої школи ім. М. Бойчука, умільці етно-майстерні «Коза-Дереза», магазину «Вишиванка» ТРЦ «Атріум».

Дана виставка – це результат тісної співпраці університету із мистецькою елітою  нашого краю, справжніми майстрами народної творчості.

В експозиції були представлені ляльки-мотанки, великодні композиції, пасхальні кошики і рушники, барвисті писанки та інші вироби декоративно-ужиткового мистецтва.

Гості з усіх  куточків України із захопленням розглядали кожну роботу, і напередодні величних великодніх свят мали змогу ще раз наблизитися до історії та культури нашого краю.