» » «Сучасні тенденції у сфері лінгвістики, мовної комунікації та методики викладання іноземних мов»

Дата: 13-05-2016, 12:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

18-19 травня 2016 року колектив кафедри іноземних мов та професійної комунікації запрошує усіх на V Міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасні тенденції у сфері лінгвістики, мовної комунікації та методики викладання іноземних мов».

У рамках конференції колектив Cертифікованого  екзаменаційного центру Кембриджського  університету UA 011  – Агенції іноземних мов Наталії Дячук «РУНА» проводитиме навчально-методичні семінари із аспектів викладання та підготовки до усіх частин іспиту FCE та САЕ.

Учасники матимуть  нагоду відвідати виставку-продаж навчальної літератури з підготовки до іспитів Кембриджського університету,  зустрітися з керівником та менеджерами екзаменаційного центру, поспілкуватися з колегами.

Пропонуємо Вашій увазі програму заходів розміщену у додатку.

Для участі у навчально-методичних семінарах необхідна попередня реєстрація (усно або письмово): тел. 050 377 5899 (можна в телефонному режимі або sms) – Надія Олексіївна
e-mail  kaf.impk@gmail.com

Бажаємо усім учасникам конференції творчого натхнення, цікавих ідей та зустрічей!

Програма заходів
Завантажити Переглянути онлайн