» » Вітаємо переможців олімпіади зі спеціальності "Облік і аудит"

Вітаємо переможців олімпіади зі спеціальності "Облік і аудит"

Дата: 16-05-2016, 13:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Тернопільському національному економічному університеті  11-13 травня 2016 р. вшосте проводився другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит». Вищий навчальний заклад вже дев’ятий раз поспіль приймав студентів, що виборювали  призові місця  з фінансового та управлінського обліку, аналізу господарської діяльності та аудиту.
Змагання проводилися у формі виконання тестових завдань та розв’язування практичних задач. Усього заявки на участь в олімпіаді подало 164 студенти з понад 80-ти внз  України. Участь в олімпіаді взяли 133 студенти.
Перше місце зайняла студентка ТНЕУ Кізюк Надія Юріївна, яка вже є переможцем Всеукраїнського конкурсу наукових робіт, що проходив  у Київському національному торговельно-економічному університеті. Важливо, що друге місце виборола студентка Донецького національного університету Клепакова Марія Олександрівна.
Добрі знання показали та зайняли призові місця студенти:
Тищенко Світлана Леонідівна (Національний університет біоресурсів та природокористування, м. Київ);
Доценко Наталія Іванівна (Київський національний університет ім. Тараса Шевченка);
Дзюба Лідія Олегівна (Київський національний торговельно-економічний університет;
Фліц Сергій Володимирович (ДВНЗ «Київський національний університет ім. Вадима Гетьмана);
Єрмолай Олександр Михайлович (Східноукраїнський Національний університет ім. Лесі Українки);
Олеськів Юлія Михайлівна (Національний університет «Львівська політехніка»);
Зварич Олена Михайлівна (Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне);
Камінська Тетяна Юріївна (Житомирський державний технологічний університет);
Якубич Евеліна Василівна (Львівський торговельно-економічний університет);
Демчишин Ірина Андріївна (Львівський державний інститут економіки і туризму);
Сухицька Олена Володимирівна (Інститут банківської справи ДВНЗ «Університет банківської справи» НБУ);
Савчин Тарас Романович (Львівський національний аграрний університет).
Результати свідчать, що в олімпіаді взяли участь та стали призерами  студенти найкращих університетів з усіх регіонів України.
Відрадно, що серед призерів олімпіади є  також студент факультету обліку і аудиту ТНЕУ - Мусял Ярослав Васильович, який, навчаючись на стаціонарі, вже працює за спеціальністю – веде облік у кількох малих підприємствах.
Крім виконання конкурсних завдань, студенти знайомились з визначними місцями міста Тернополя та ознайомилися з виставкою декоративно-прикладного мистецтва «Від роду до роду». Для викладачів, що їх супроводжували, була організована екскурсія у Маріїнський духовний центр у Зарваниці. Студенти і викладачі також брали участь у святкуванні 45-річчя факультету обліку і аудиту ТНЕУ, міжнародній науково-практичній конференції з проблем обліку, аналізу, аудиту, інформаційних технологій.
За результати олімпіади призерам, що зайняли 1-3 місця, були вручені дипломи та цінні подарунки від університету та спонсорів: Всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік»»,  редакції бухгалтерського сервісу «Дебет-Кредит», міжнародної консалтингово-аудиторської фірми KPMG та інших. Також були відзначені грамотами й видані сертифікати усім учасникам.
Щиро вітаємо переможців та учасників Олімпіади та бажаємо їм подальших успіхів!

Документи для скачування:

Результати олімпіади 2015/2016:  rezultaty-ii-etapu-vseukrainskoi-studentskoi-olimpiady.doc
Завантажити Переглянути онлайн

Завдання олімпіади 2015/2016:  olimpiada-2016-zavdannia.doc