» » «Борімося – поборемо, нам Бог помагає!»

«Борімося – поборемо, нам Бог помагає!»

Дата: 18-05-2016, 12:27 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

16 квітня в актовому залі ТНЕУ відбулося грандіозне дійство – творчий звіт художніх колективів та окремих виконавців нашого  університету «Борімося – поборемо, нам Бог помагає!».

Як і всі святкові імпрези, цьогорічний звіт вже вкотре подивував і глядачів, студентів та викладачів нашого вищого навчального закладу, і членів журі від управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації: Михайла Миколайовича Крищука – методиста навчально-методичного центру професійної освіти у Тернопільській області (голову журі), Христину Романівну Довгалюк – головного спеціаліста управління внутрішньої політики та національностей Тернопільської обласної державної адміністрації, Ігоря Васильовича Козловського – художнього керівника народного ансамблю танцю «Червона калина» ПК «Березіль» ім. Л. Курбаса, Ольгу Омелянівну Чайку – методиста ради директорів ВНЗ Тернопільської області.

Приємно, що національно-патріотичне виховання студентської молоді у нашому університеті посідає таке важливе місце, а студенти мають можливість не лише успішно навчатися, а й реалізовувати себе  творчо.

Звіт розпочався літературно-музичною композицією «Ми – українці», яку виконали Юрій Дзюла, Оксана Кічак, Павло Тютюнник та ансамбль мажореток ТНЕУ «Мadhenboom».

Особливо емоційно і піднесено учасники творчих колективів нашого університету продемонстрували усім присутнім І частину звіту «Одягни, Україно, квітучий вінок!». Це читці – Мар’яна Іванюха, Оксана Нижник, Юрій Дзюла; ансамбль бандуристок «Калинове намисто», вокальний ансамбль «Галичанка», гурти «Інтрада», «Кралечки», солісти – Зоряна Вовк, Тетяна Шарган, Софія та Надія Стельмахи, Павло Тютюнник, Надія Дерев’яна, Наталія Страдомська, народна художня студія сучасної хореографії «ТАНГо dance company».

«Моя Україна незламна повік!» – таку назву мала ІІ частина святкового концерту, у якій взяли участь гурти «Елегія», «Струни серця» народного художнього театру пісні «Для тебе», солісти – Роксолана Залізняк, Марія Заверуха, народна художня студія сучасної хореографії «ТАНГо dance company».

Завершальним акордом звіту став епілог «Борімося – поборемо!», у якому взяли участь ансамбль танцю «Флеш» своєю дивовижною танцювальною композицією «Україна молода», Ірина Новомлинська з пісенною композицією «Молитва» та всі учасники творчого звіту.

Щиро вболівали за своїх вихованців художні керівники колективів: Алла Іванівна Бінцаровська, Любов Йосипівна Борисяк, Мирослава Василівна Бурик, Ореста Михайлівна Мочула, Алла Дугельна, Михайло Федорович Віятик.

Щиро дякуємо усім, хто взяв участь у звіті. Натхнення всім, творчих злетів та перемог!