» » Нагородження кращих студентів факультету обліку і аудиту

Нагородження кращих студентів факультету обліку і аудиту

Дата: 23-05-2016, 15:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

20 травня 2016 р. у читальному залі наукової бібліотеки ТНЕУ відбулося нагородження кращих студентів факультету обліку і аудиту, які брали активну участь у підготовці та проведенні  IV Міжнародної науково-практичної конференції «Стан і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи в Україні» (11 травня 2016 року), святкових заходів приурочених до 45-річчя із часу створення факультету обліку і аудиту         (12 травня 2016 року), Всеукраїнської студентської олімпіади з обліку та аудиту (12-13 травня 2016 року).

В урочистій зустрічі взяли участь декан факультету обліку і аудиту ТНЕУ, кандидат економічних наук, доцент Валентина Миколаївна Панасюк, завідувач кафедри аудиту, ревізії та аналізу, доктор економічних наук, професор Василь Антонович Дерій, завідувач кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг, доктор економічних наук, професор Михайло Романович Лучко, голова профбюро факультету обліку і аудиту, кандидат економічних наук, доцент Світлана Іванівна Саченко, регіональний представник Всеукраїнської газети «Все про бухгалтерський облік» у Івано-Франківській області Тамара Борисівна Горбунова, керівник Тернопільського представництва громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» Ганна Василівна Чабан.

Грамоти, подяки, сертифікати, цінні подарунки від факультету обліку і аудиту ТНЕУ, Всеукраїнської газети «Все про бухгалтерський облік», тижневика «Баланс», міжнародної консалтингової фірми «KPMG» отримали такі студенти факультету обліку і аудиту ТНЕУ:
1.     Чоп Руслан – ОП-32.
2.     Семенова Олена – ОКР-31.
3.     Худик Дмитро – ОКР-31.
4.     Музичук Костянтин – ОПД-21.
5.     Савіцький Вадим – ОПД-21.
6.     Наконечний Володимир – ОДС-11.
7.     Мачулянська Діана - ОКР-11.
8.     Тусик Христина – ОДС-11.
9.     Рогожкіна Вероніка – ОКР-41.
10.  Цахнев Владислав – ОКР-41.
11.  Кошмак Ірина – ОП-32.
12.  Халімон Тарас – ОКР-31.
13.  Павлюк Тарас – ОП-31.
14.  Окренець Володимир – ОП-31.
15.  Цар Віталій – ОБС-31.
16.  Дідич Іван – ІТОДСм -11.
17.  Деревінський Віталій – ОКР-31.
18.  Казьмирович Тетяна – ОБС-31.
19.  Левицька Марія – ОБС-31.
20.  Гарасюк Оксана – ОП-32.
21.  Сямро Лариса – ОБС-31.
22.  Хом’як Діана – ОБС – 31.
23.  Петрончак Анна – ОКР-31.
24.  Кицун Катерина – ОПД-21
25.  Войтюк Андрій – ОБС-31.

Таким чином, можемо підсумувати – якщо студент вболіває та дбає про позитивний імідж свого факультету, тоді й факультет повинен стимулювати і підтримувати свого кращого студента. Цього правила постійно дотримуються на факультеті обліку і аудиту, що дає відмінний результат у стосунках «студент – факультет – студент».

Черговий захід для студентів факультету обліку і аудиту запланований на 25  травня 2016 року о 12.00 год. у читальному залі бібліотеки ТНЕУ.