» » Студенти ЮФ взяли участь у тренінгу

Студенти ЮФ взяли участь у тренінгу

Дата: 19-05-2016, 15:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

18 травня 2016 року на юридичному факультеті Тернопільського національного економічного університету відбувся тренінг, присвячений тижню сім’ї на тему: «Репродуктивне здоров’я сім’ї», який провела представник громадської організації «Здоров’я жінок» Горошко Ольга.

Під час заходу учасники розглянули питання, що стосуються здоров’я жінки, чоловіка, засобів контрацепції, здорового способу життя, наслідків аборту та планування сім’ї.

До тренінгу були залучені студенти 3 курсу, які брали активну участь не лише в обговоренні питань репродуктивного здоров’я сім’ї, а також у проведенні тематичної акції під гаслом «Майбутнє варто планувати».

Організатором заходу виступила старший викладач кафедри цивільного права і процесу, к.ю.н. Бутрин-Бока Наталія Степанівна.