» » «Один в полі не воїн», або «разом ми сила!»

«Один в полі не воїн», або «разом ми сила!»

Дата: 2-06-2016, 11:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З ініціативи Університетської ради студентів розпочався турнір з пейтболу між факультетами Тернопільського національного економічного університету. Перша запекла боротьба відбулася між командами факультету обліку і аудиту та факультету фінансів. Емоції та атмосфера, яка панувала на «полі бою» не дозволяла відпочити учасникам – хлопці та дівчата азартно атакували та захищалися.

Приємно здивувало і те, що активну участь у турнірі взяла викладач факультету обліку і аудиту Орловська Тетяна Михайлівна, що ще раз підтверджує – у Тернопільському національному економічному університеті між викладачами та студентами панує тепла та дружня атмосфера. Студенти факультету обліку і аудиту вислови щиру подяку Тетяні Михайлівні за підтримку та запал.

У запеклій боротьбі команда факультету обліку і аудиту поступилися команді факультету фінансів з рахунком 3:2.

Як зазначили організатори: «Турнір проводиться з метою підвищення патріотичного духу студентів і забезпечення якісного дозвілля студентів».