«Від роду до роду»

Дата: 3-06-2016, 16:50 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Днями у Тернопільському національному економічному університеті відбулося підведення підсумків виставки-конкурсу робіт декоративно-прикладного мистецтва «Від роду до роду», яку організував колектив відділу гуманітарної освіти та виховання нашого вищого навчального закладу (начальник – С. М. Сорочинська).

Захід організований з метою збереження і розвитку українських художніх традицій, задоволення потреб студентської молоді у творчому розвитку.

Проректор з науково-педагогічної роботи ТНЕУ, професор Василь Ярославович Брич вручив усім учасникам грамоти, дипломи та подяки від ректора університету А.І. Крисоватого. Голова Первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ Антон Шевчук відзначив переможців пам’ятними подарунками.

Отож вітаємо:
І місце – факультет обліку і аудиту;
ІІ місце – факультет економіки та управління;
ІІІ місце - ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина.

Бажаємо усім учасникам творчого натхнення та подальших усіпіхів!