Вітаємо переможців!

Дата: 3-06-2016, 16:59 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

У рамках ІV фестивалю духовної творчості «Дорога до істини», організацію якого ініціював колектив відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ, відбулося нагородження учасників студентського конкурсу творів-роздумів «Великдень у моїй родині».

Метою конкурсу є збереження українських великодніх традицій, задоволення потреб студентської молоді у творчому та інтелектуальному розвитку і самореалізації. У заході взяли участь студенти усіх факультетів. Грамоти від ректора університету А.І. Крисоватого вручив проректор з науково-педагогічної роботи ТНЕУ, професор В.Я. Брич.

Вітаємо переможців: І місце – Катерина Ваврикович (ЮФ), ІІ місце – Тетяна Сич (ФЕУ), ІІІ місце – Марія Вільшанська (ФББ). Студенти отримали дипломи від ректора ТНЕУ та подарунки від Первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ (голова – Антон Шевчук).

Конкурс організував колектив відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ (начальник – С.М. Сорочинська).

Кращі твори-роздуми наших студентів будуть надруковані у третьому номері літературно-мистецького альманаху «Мистецька хвиля».