» » Олімпіада «Кращий теоретик права 2016»

Олімпіада «Кращий теоретик права 2016»

Дата: 14-06-2016, 10:17 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З 6 по 10 червня 2016 року колектив кафедри теорії та історії  держави і права юридичного факультету ТНЕУ організував олімпіаду «Кращий теоретик права 2016» серед студентів першого курсу. Олімпіада відбувалася в два тури. В першому турі – 6 червня 2016 року – взяли участь 52 студенти, за результатами якого учасниками другого туру – 10 червня 2016 року – став 21 студент.

Роботи першокурсників були зашифрованими, а для забезпечення достовірності та об’єктивності результатів у їх перевірці взяли участь самі студенти.

Загалом, за результатами олімпіади визначено найкращих теоретиків права серед студентів першого курсу.

Перше місце з однаковою кількістю набраних балів здобули Базилевич Олена (гр. ПР-11), Павлишин Мар’яна (гр. ПР-12), Свирида Віталій (гр. ПР-11).
Друге місце розділили Рапа Василь (гр. ПР-11), Колодійчук Назар (гр. ПР-12), Скіп Максим (гр. ПР-11) та Гудима Людмила (гр. ПР-12).
Третє місце посіли Гоцко Олена (гр. ПР-11), Садівська Ганна (гр. ПР-11) та Трещук Олександра (гр. ПР-12).

Усі переможці отримають грамоти, значки та цінні подарунки 21 червня 2016 року. Під час засідання кафедри також вирішено особам, які зайняли І і ІІ місця, зарахувати «автоматом» оцінку за здачу іспиту з дисципліни «Теорія держави і права», а за здобуте ІІІ місце – додати до оцінки за іспит по 10 балів.