» » Відзначили учасників конкурсу різдвяних композицій

Відзначили учасників конкурсу різдвяних композицій

Дата: 15-02-2012, 10:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вже кілька років поспіль у Тернопільскому національному економічному університеті під час новорічно-різвяних свят фойє прикрашає виставка композицій  « Різдвяний сонет» , виготовлених умілими руками талановитих студентів.

Ось і цього разу на участь у конкурсі представили свої роботи студенти шести факультетів — ФОА, ФББ, УНФЕМ, коледжу ФДПМП, УНЕФ та ФАЕМ. Молоді люди вклали у свою творчість багатство власної уяви, глибокий мистецький зміст і, звісно ж, часточки своїх душ. Так, студенти факультету банківського бізнесу виготовили новорічну ялинку із зеленого фатину, прикрасивши її шоколадними цукерками, а також грошове дерево із дрібними монетами та сніжинками. Студенти факультету обліку та аудиту створили новорічне деревце у посрібленому горщику, прикрашене шишками та іграшками. Композиція студентів україно-нідерландського економічного факультету складалася із ялинкових гілочок, штучних квітів та свічок. Усіх учасників конкурсу відзначили грамотами за участь.