» » Відбудеться ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Юридична техніка і технологія: теорія та практика застосування»

Дата: 16-08-2016, 16:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Професорсько-викладацький колектив Національної академії правових наук України спільно з Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого, Львівським національним університетом імені Івана Франка, Київським національним університетом ім. Тараса Шевченка, ГО «Лабораторія академічних досліджень правового регулювання та юридичної техніки» (м. Івано-Франківськ) запрошують науковців взяти  участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Юридична техніка і технологія: теорія та практика застосування», яка відбудеться 29-30 вересня 2016 р. у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

До організації наукового заходу також долучилися Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, Інститут права та психології Національного університету «Львівська політехніка», Національна академія внутрішніх справ, Херсонський державний університет.

Учасники зустрічі матимуть нагоду обговорити питання за такими напрямами:
– Загальнотеоретичні аспекти удосконалення державно-правового регулювання засобами юридичної техніки та технології;
– Техніка і технологія створення, моніторингу якості та удосконалення нормативно-правових актів  та інших джерел позитивного права України;
– Техніка і технологія ефективного застосування юридичних норм та моніторингу його результатів.

Заявка на участь у конференції приймається до 15 вересня 2016 р.

Детальна інформація стосовно організації та участі у конференції розміщена у додатку.

Завантажити Переглянути онлайн