» » Творчі колективи ТНЕУ - борцям за волю України

Творчі колективи ТНЕУ - борцям за волю України

Дата: 25-08-2016, 12:30 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

24 серпня учасники народного театру пісні «Для тебе» Тернопільського національного економічного університету Роксолана Залізняк, Надія Чернецька, гурт «Елегія», Марія Заверуха та Павло Тютюнник взяли участь в святковому концерті «Пісні українських звитяг» для ветеранів визвольних змагань за незалежність України та воїнів-учасників АТО з нагоди 25-річчя незалежності України.
Захисники нашої багатостраждальної України були надзвичайно зворушені щирістю виконання пісень, а також глибоким змістом, закладеним в їх основу. Приємно, що учасники творчих колективів нашого університету ніколи не залишаються осторонь важливих подій краю, а завжди тримають руку на пульсі сьогодення і вболівають за долю своєї держави, за її світле майбутнє.