Екскурсія у бібліотеку ТНЕУ

Дата: 15-09-2016, 14:38 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Життя студентської молоді нашого університету – це не тільки лекції, конференції, семінари, це спілкування, екскурсії, масові виховні заходи, незабутні враження від побаченого і почутого.

Так, студенти 1-го курсу групи МЕНт-11 коледжу економіки, права та інформаційних технологій разом із працівником відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ Василем Івановичем Косарчуком відвідали бібліотеку нашого університету. Працівники бібліотеки ознайомили студентство із каталогами, ошатними читальними залами,залом електронних ресурсів. Для молоді така екскурсія була дуже цікавою та корисною.

У студентів виникло багато запитань, на які професійно відповідали працівники бібліотеки.

Як бачимо,у нашому вищому навчальному закладі створено всі необхідні умови для навчання, саморозвитку та самореалізації студентської молоді.