» » Студенти ФФ побували у Тернопільській митниці ДФС

Студенти ФФ побували у Тернопільській митниці ДФС

Дата: 22-09-2016, 16:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно студенти 4 курсу кафедри податків та фіскальної політики ТНЕУ разом з викладачами кафедри І. А. Гуцул та Ф. П. Ткачиком завітали до Тернопільської митниці ДФС України. Візит виявився надзвичайно цікавим та захоплюючим. Майбутні фахівці довідалися про практичні аспекти діяльності митних органів, особливості декларування та митного оформлення товарів, контролю за переміщенням товарів через Державний кордон України, а також ознайомилися з аспектами митного огляду в зоні митного контролю.

Викладачі кафедри вважають, що такі ініціативи наших студентів повинні обов'язково підтримуватися, оскільки теорія, доповнена практичною складовою не тільки збагатить знання, а й посилить прагнення до успіхів у майбутньому.

Студенти груп ФО-41, ФО-42, ФМО-41, ФМО-42, ФМО-43 щиро дякують колективу кафедри податків та фіскальної політики, адміністрації факультету фінансів, керівництву та працівникам Тернопільської митниці за організоване навчально-пізнавальне дійство!