» » Зустріч студентів ФФ з представниками фінансового управління Тернопільської міської ради

Дата: 23-09-2016, 12:56 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

21 вересня 2016 року студенти ІІІ курсу факультету фінансів Тернопільського національного економічного університету разом із викладачами кафедри фінансів ім. С. І Юрія Б. С. Шулюк, О. В. Петрушкою та Н. М. Коломийчук відвідали фінансове управління Тернопільської міської ради.

Під час зустрічі заступник начальника управління В. В. Атенчук ознайомила студентів із завданнями та функціями фінансового управління, особливостями формування й виконання дохідної та видаткової частин бюджету м. Тернополя.

Особливу увагу фахівець звернула на основні переваги бюджетної децентралізації, яка розширює повноваження виконавчих органів міської ради та забезпечує закріплення стабільних джерел доходів для їх реалізації. Крім того, Віталіна Віталіївна поінформувала присутніх стосовно реалізації програм соціально-економічного розвитку міста та результатів їх виконання.

Молоді люди уважно слухали цікавий та практичний матеріал, а також брали активну участь у дискусії.

Представники кафедри та студенти висловили вдячність працівникам фінансового управління за цікаву та змістовну розповідь, яка сприятиме формуванню професійних здібностей майбутніх фахівців-фінансистів.