«Сходинками праворозуміння»

Дата: 4-10-2016, 14:26 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

З ініціативи колективу відділу гуманітарної освіти та виховання у Тернопільському національному економічному університеті розпочався тиждень правових знань «Сходинками праворозуміння».

Третього жовтня відбулася зустріч студентів коледжу економіки  права та інформаційних технологій  і кандидатом юридичних наук, адвокатом, доцентом юридичного факультету ТНЕУ Тарасом Олеговичем Цимбалістим на тему: «Становлення України  як правової демократичної держави».

Тарас Олегович ознайомив присутніх з ознаками правової держави, її функціями на сучасному етапі, а також наголосив, що Україна – правова, соціальна, демократична держава. Ця інформація надзвичайно важлива для студентів, адже вони зрозуміли чимало важливих істин, котрі допоможуть їм бути свідомими, активними громадянами у своїй державі.