» » Відділ гуманітарної освіти та виховання інформує

Відділ гуманітарної освіти та виховання інформує

Дата: 6-10-2016, 15:49 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

П'ятого жовтня 2016 року в актовому залі ТНЕУ відбувся третій конкурсний день презентацій  студентських груп першого року навчання «Ми – нова генерація!».

Презентації студентських академічних груп оцінювало журі, до складу якого входили: голова журі – Тетяна Шарган  – працівник відділу гуманітарної освіти та виховання, члени журі – Сергій Водяной – заступник голови первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ, Павло Тютюнник – працівник відділу гуманітарної освіти та виховання, Надія Чернецька  – працівник відділу гуманітарної освіти та виховання, Наталія Цар  – солістка гурту «Струни серця» народного театру пісні «Для тебе» ТНЕУ, відповідальний секретар журі – Андрій Луцик – працівник відділу гуманітарної освіти та виховання.

Журі  визначало студентські академічні групи, які найкраще презентували себе під час  конкурсу. Студентські групи-переможці будуть відзначені грамотами та цінними подарунками. Вручення нагород відбудеться в актовій залі ТНЕУ 11  жовтня 2016 р. о 15 годині.

П'ятого жовтня  презентували свої групи студенти першого курсу факультету економіки і управління, Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Богдана Гаврилишина та факультету банківського бізнесу.

Глядачі, вболівальники активно підтримували кожен виступ, з повагою відносилися до презентантів і  щирими, дружніми оплесками  нагороджували кожну студентську групу.

Дякуємо  усім учасникам третього конкурсного дня за позитивні емоції і цікаву інформацію про себе і  своїх кураторів, якою вони ділилися з глядачами. Глядачі зарядилися надовго від їхньої доброї творчої енергії.

Конкурс  презентацій студентських академічних груп першого року навчання «Ми – нова генерація!»  завершено.

Дякуємо усім, хто долучився до підготовки та проведення цього юно-молодого феєрверку і студентського драйву, який вирував у ТНЕУ три конкурсних дні.