» » «Михайло Грушевський – фундатор Української народної Республіки, видатний історик, політолог та громадсько-політичний діяч»

Дата: 7-10-2016, 15:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри філософії та політології ТНЕУ запрошує усіх до участі у круглому столі «Михайло Грушевський – фундатор Української народної Республіки, видатний історик, політолог та громадсько-політичний діяч», присвяченому 150 річчю від Дня народження М. Грушевського та 50-річчю від дня заснування ТНЕУ.

Захід відбудеться 10 жовтня 2016 року о 13.00 год. у залі засідань ТНЕУ (11 корпус). Модератором зустрічі виступить Олег Михайлович Рудакевич, д-р політ. наук, професор кафедри філософії та політології ТНЕУ.