«Управління комунальною власністю об’єднаних територіальних громад в умовах нових викликів реформування місцевого самоврядування»

 З ініціативи колективу кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ФЕУ ЗУНУ і за підтримки департаменту архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та енергозбереження Тернопільської обласної державної адміністрації  16 вересня 2020 року в онлайн режимі з використанням платформи Zoom відбувся регіональний круглий стіл на тему: «Управління комунальною власністю об’єднаних територіальних громад в умовах нових викликів реформування місцевого самоврядування».Відбудеться засідання регіонального круглого столу «Управління комунальною власністю об’єднаних територіальних громад в умовах нових викликів реформування місцевого самоврядування»

 16 вересня 2020 року в онлайн-режимі з використанням платформи Zoom відбудеться регіональний круглий стіл на тему: «Управління комунальною власністю об’єднаних територіальних громад в умовах нових викликів реформування місцевого самоврядування».Відбулася міжнародна конференція Ради молодих вчених ТНЕУ в дистанційному режимі!

 Вперше за 17-річну історію свого проведення Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Економічний і соціальний розвиток України у ХХІ столітті: національна візія та виклики глобалізації» – що організовується Радою молодих вчених Тернопільського національного економічного університету – відбулася дистанційно.Відбулася XVІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих вчених «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів»

 29 травня 2020 р. викладачі та студенти кафедри податків та фіскальної політики ТНЕУ взяли участь у роботі XVI Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів і молодих вчених «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів». Співорганізатором конференції виступив Департамент спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби.Запрошуємо до участі у конференції «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів»

 Шановні студенти, науковці та усі хто цікавиться питаннями фіскальної політики! Кафедра податків та фіскальної політики ТНЕУ запрошує Вас долучитися до роботи XVI Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів і молодих вчених «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів», яка відбудеться 29 травня 2020 року об 11.00 годині на базі платформи ZOOM. Meeting ID: 670 054 4866.Конференцію «Стан і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи в Україні» перенесено!

 Шановні колеги! Повідомляємо Вам про перенесення дати проведення пленарного засідання VI Міжнародної науково-практичної конференції «Стан і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи в Україні», присвяченої 50-річчю кафедри обліку і оподаткування ТНЕУ з 22 травня 2020 року на 2 жовтня 2020 року у зв’язку з карантинними заходами для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19!Відбулася інтернет-конференція «Актуальні проблеми менеджменту та публічного управління в умовах інноваційного розвитку економіки»

 15 травня 2020 року на базі платформи ZOOM відбулася Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми менеджменту та публічного управління в умовах інноваційного розвитку економіки».Запрошуємо до участі у Інтернет-конференції «Актуальні проблеми менеджменту та публічного управління в умовах інноваційного розвитку економіки»!

 Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції з міжнародною участю «Актуальні проблеми менеджменту та публічного управління в умовах інноваційного розвитку економіки», яка відбудеться 15 травня 2020 року на платформі ZOOM з ініціативи кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу факультету економіки та управління Тернопільського національного економічного університету.«Лікарська таємниця в умовах пандемії: законодавчі, правозастосовчі, соціальні та психологічні аспекти»

 Юридичний факультет ТНЕУ запрошує до участі у Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції «Лікарська таємниця в умовах пандемії: законодавчі, правозастосовчі, соціальні та психологічні аспекти», яка відбудеться 15 травня об 11.00 год. на платформі ZOOM.Запрошуємо дізнатися більше про бізнес-комунікації та переклад!

 Кафедра іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій ТНЕУ запрошує на веб-конференцію «Бізнес-комунікації та переклад», яка відбудеться 13 травня о 15.00 год. на платформі ZOOM (ID 216 838 3144)!Відбудеться веб-конференція «Податкові аспекти започаткування та ведення бізнесу в Україні»

 Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у веб-конференції на тему: «Податкові аспекти започаткування та ведення бізнесу в Україні». Онлайн-зустріч відбудеться на платформі ZOOM 30 квітня о 14.00 год.Веб-конференція «Противірусне» застосування методів та прийомів економічного аналізу в умовах невизначеності та економічних загроз»

 27 квітня 2020 року об 11.00 год. на платформі ZOOM відбулася веб-конференція на тему: «Противірусне» застосування методів та прийомів економічного аналізу в умовах невизначеності та економічних загроз», організована колективом кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу факультету фінансів та обліку ТНЕУ.Запрошуємо до участі в онлайн-конференції «Актуальні проблеми сучасної науки»

 Колектив Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ запрошує до участі у студентській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми сучасної науки». Захід відбудеться 29 квітня 2020 р. на платформі Zoom о 14.00 год.Відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи розвитку науки і бізнесу в глобальному середовищі»

  Шановні колеги! Тернопільський національний економічний університет запрошує Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Перспективи розвитку науки і бізнесу в глобальному середовищі», яка відбудеться 20 травня 2020 року.Відбудеться конференція Ради молодих вчених ТНЕУ «Економічний і соціальний розвиток України в ХХІ столітті: національна візія та виклики глобалізації»

 Рада молодих вчених ТНЕУ запрошує усіх охочих дистанційно взяти участь у XVII Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених «Економічний і соціальний розвиток України в ХХІ столітті: національна візія та виклики глобалізації». Конференція відбудеться 14-15 травня 2020 р. на базі Тернопільського національного економічного університету.«Конкурентоспроможність вітчизняних підприємств-надавачів послуг громадського транспорту: актуальні проблеми та європейський досвід їх вирішення»

 Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Конкурентоспроможність вітчизняних підприємств-надавачів послуг громадського транспорту: актуальні проблеми та європейський досвід їх вирішення», яка відбудеться 19-20 травня 2020 року у Тернопільському національному економічному університеті.«Правова система України в умовах європейської інтеграції: погляд студентської молоді»

 Шановні колеги! Юридичний факультет, Рада молодих вчених, Студентське наукове товариство та адміністрація Тернопільського національного економічного університету запрошують Вас взяти участь у ІV Міжнародній науковій студентській конференції «Правова система України в умовах європейської інтеграції: погляд студентської  молоді»,  яка відбудеться 15 травня 2020 року (у заочній формі).VI Міжнародна науково-практична конференція «Стан і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи в Україні»

 Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VI Міжнародної науково-практичної конференції «Стан і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи в Україні», присвяченій 50-річчю кафедри обліку і оподаткування , яка відбудеться у форматі панельних дискусій 22 травня 2020 року в Тернопільському національному економічному університеті за адресою: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11а (корпус ТНЕУ №11).Запрошуємо до участі у роботі конференції «Актуальні проблеми менеджменту та публічного управління в умовах інноваційного розвитку економіки»!

 Всеукраїнська  науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми менеджменту та публічного управління в умовах інноваційного розвитку економіки», проведення якої було заплановане на 1-3 квітня 2020 р. переноситься на 14-15 травня 2020 року та буде проходити у форматі інтернет-конференції.«Актуальні проблеми менеджменту та публічного управління в умовах інноваційного розвитку економіки»

 Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у роботі Всеукраїнської  науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні проблеми менеджменту та публічного управління в умовах інноваційного розвитку економіки», яка відбудеться 1-3 квітня 2020 року на базі Тернопільського  національного економічного університету.Запрошуємо до участі у конференції «Світ теоретичної психології: від предметного поля до інструментів методологування»

 Колектив кафедри психології та соціальної роботи юридичного факультету ТНЕУ запрошує психологів-дослідників, методологів, науково-педагогічних працівників і молодих учених до участі у Міжнародній науковій конференції «Світ теоретичної психології: від предметного поля до інструментів методологування», яка відбудеться 22-23 травня 2020 р. у м. Тернопіль.Запрошуємо студентів до участі у міжнародній науковій конференції

 Шановні студенти! Юридичний факультет, Центр стратегічної аналітики та міжнародних студій, Студентське наукове товариство та адміністрація університету, Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області запрошують Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Тенденції реформування правової системи України і країн світу: правові, психологічні та соціокультурні аспекти», яка відбудеться 5-6 листопада 2019 року.Запрошуємо до участі у конференції!

 Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Національної науково-практичної конференції «Вектори розвитку науки і бізнесу в глобальному середовищі: тренди та перспективи», яка відбудеться 7 листопада 2019 року.Запрошуємо до участі у науково-практичному заході «Дискурс-платформа «IP law»

 Упродовж 3-4 жовтня 2019 р. на базі юридичного факультету ТНЕУ триватиме науково-практичний захід «Дискурс-платформа «IP law», співорганізаторами якої виступають Науково-дослідний інститут  інтелектуальної власності НАПрН України, Центр підтримки технологій та інновацій на базі ТНЕУ, Ліга студентів Асоціації правників України.III Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні детермінанти фіскальної політики: локальний та міжнародний вимір»

 Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у III Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні детермінанти фіскальної політики: локальний та міжнародний вимір», яка відбудеться 10 вересня 2019 р. у Тернопільському національному економічному університеті.Рада молодих вчених ТНЕУ запрошує до участі у конференції!

 Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XVI Міжнародної науково-практичної конференції «Економічний і соціальний розвиток України у ХХІ столітті: національна візія та виклики глобалізації», яка відбудеться 9-10 квітня 2019 р. у Тернопільському національному економічному університеті.Запрошуємо взяти участь у Третьому регіональному освітньому форумі з методики викладання фінансової грамотності

 9 квітня 2019 р. об 11.00 год. в залі засідань вченої ради Тернопільського національного економічного університету відбудеться Третій регіональний освітній форум з методики викладання фінансової грамотності.Запрошуємо молодих науковців і студентів до участі у конференції!

 Шановні колеги! Колектив кафедри міжнародних економічних відносин ТНЕУ запрошує Вас взяти участь у ХIІ Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених і студентів «Інноваційні процеси економічного і соціально-культурного розвитку: вітчизняний та зарубіжний досвід», яка відбудеться 10-11 квітня 2019 р. у Тернопільському національному економічному університеті (бульвар Шевченка, 9, Центр Європейських і Міжнародних студій ТНЕУ).Колектив кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ запрошує до участі у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції!

 17 квітня 2019 року на факультеті економіки та управління ТНЕУ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки».Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній студентській конференції «Лінгвокультурні коди в економічно-правовому та соціальному дискурсах»

 Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у роботі Міжнародної науково-практичної студентської конференції «Лінгвокультурні коди в економічно-правовому та соціальному дискурсах», яка відбудеться 19 квітня 2019 року в Тернопільському національному економічному університеті. До участі в конференції запрошуються студенти, магістри, аспіранти та здобувачі.