» » Олімпіади


Відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа»

 Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 17.12.2019 р. № 1580 Тернопільський національний економічний університет обрано базовим закладом вищої освіти з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа», який відбудеться 22-24 квітня 2020 р.Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту»!

 З метою пошуку обдарованої студентської молоді та сприяння навчальній і науковій роботі 12 лютого 2020 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту». Завдання олімпіади складалися з двох блоків, а саме теоретичного – розв’язання тестових питань з використанням системи оцінювання електронних ресурсів та практичного – виявлення помилок та порушень у ситуативній задачі.Вітаємо учасників олімпіад!

 Дванадцятого лютого 2020 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап Всеукраїнських студентських олімпіад з навчальних дисциплін «Страхова справа» і «Фінанси підприємств» та спеціальності «Соціальне забезпечення». У заході взяли участь студенти третього та четвертого курсів факультету фінансів та обліку ТНЕУ.Вітаємо переможців олімпіади з дисципліни «Статистика»!

 З метою пошуку й підтримки обдарованої студентської молоді, згідно наказу ректора № 850 від 26.12.2019 р. «Про проведення в ТНЕУ першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2019/2020 н. р.», 11 лютого 2020 року в Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Статистика».Відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Управлінський облік» 2019-2020 н. р.!

 На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 17.12.2019 № 1580 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020 навчальному році», наказу ТНЕУ від 26.12.2019 р. № 850 «Про проведення в ТНЕУ першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2019/2020 н. р.» та з метою пошуку й підтримки обдарованої студентської молоді 11 лютого 2020 р. у ТНЕУ відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Управлінський облік».На базі ТНЕУ відбудеться Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці»

 Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 4.10.2019 р. № 1271 Тернопільський національний економічний університет визначено базовим у проведенні Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці».У ТНЕУ відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України»

 Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1580 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020 навчальному році» від 17.12.2019 року 8-10 квітня 2020 р. у Тернопільському національному економічному університеті буде проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України».Вітаємо переможців І етапу олімпіади з дисципліни «Податкова система України»

 П’ятого лютого 2020 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Податкова система України». Участь в олімпіаді взяли 36 студентів факультету фінансів та обліку, які навчаються на третьому та четвертому курсах освітнього ступеня «Бакалавр» та першому курсі освітнього ступеня «Магістр».Колектив кафедри податків та фіскальної політики запрошує до участі в Олімпіаді

 Шановні студенти! З метою відбору обдарованої студентської молоді та для подальшого забезпечення участі студентів університету у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України» 5 лютого 2020 року відбудеться І етап Всеукраїнської студентської Олімпіади з даної дисципліни.Колектив кафедри фінансів ім. С.І. Юрія запрошує до участі в Олімпіадах

 Шановні студенти! З метою відбору обдарованої студентської молоді та для подальшого забезпечення участі студентів університету у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та олімпіади з дисципліни  «Фінанси» 3 лютого 2020 року відбудеться І етап Всеукраїнських студентських Олімпіад.Олімпіада зі спеціальності «Облік і оподаткування» 2019-2020 н.р.

 З метою пошуку й підтримки обдарованої студентської молоді 27 грудня 2019 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» в залі електронних ресурсів ТНЕУ (м. Тернопіль, вул. Львівська, 11, корпус № 1), початок об 11.00 год.Відбудеться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з економічної теорії

 У п’ятницю, 13 грудня 2019 р., об 11.00 год. в аудиторії 3200 (3 корпус) відбудеться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з економічної теорії. Запрошуємо студентів І-ІV курсів до участі в олімпіаді!Запрошуємо взяти участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг»

 Шановні колеги та студенти! Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг». Перший етап ІІ туру Конкурсу відбудеться 4-5 березня 2020 р., другий етап – 8-9 квітня 2020 р. Другий  етап буде проведено у формі науково-практичної конференції з презентаціями результатів наукових досліджень.

 Студенти ТНЕУ найрозумніші!

 Підсумовано результати проведення Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальних дисциплін і спеціальностей (спеціалізацій) у 2018/2019 навчальному році. Олімпіади було організовано на базі 80 закладів вищої освіти МОН України та 18 зво інших міністерств і відомств.Вітаємо студентку факультету економіки та управління ТНЕУ!

 Колектив кафедри менеджменту та публічного управління щиро вітає Островську Катерину Миколаївну, студентку групи МЕНм-11 спеціальності «Менеджмент» факультету економіки та управління ТНЕУ, яку нагороджено дипломом ІІІ ступеня за результатами участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент інноваційної діяльності» зі спеціальності 073 «Менеджмент», що відбувся 15-19 травня на базі Одеського національного економічного університету.Колектив кафедри менеджменту та публічного управління щиро вітає студенток спеціальності «Публічне управління та адміністрування» ФЕУ ТНЕУ з вагомими досягненнями!

 15-17 травня 2019 р. у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування». Участь у Олімпіаді від Тернопільського національного економічного університету взяли переможці першого етапу, студентки факультету економіки та управління спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Велічко Катерина Леонідівна та Ларва Юлія Юріївна (гр. ПУА-31). Вітаємо!

 Колектив кафедри менеджменту біоресурсів і природокористування щиро вітає студентку групи МПК-41 Олексів Валентину та її наукового керівника – доцента кафедри менеджменту біоресурсів і природокористування Розума Руслана Івановича зі здобуттям диплома ІІ ступеня Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Економіка природокористування», яка відбулася у Львівському національному аграрному університеті. Бажаємо натхнення до подальшого творчого зростання!Вітаємо з перемогою!

 Колектив кафедри менеджменту та публічного управління щиро вітає Кривохижу Юлію, студентку групи МЕН-41 спеціальності «Менеджмент» факультету економіки та управління ТНЕУ, яка отримала диплом І ступеня за перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності», що відбувся у Київському національному університеті технологій та дизайну.Вітаємо з досягненням!

 Колектив кафедри менеджменту та публічного управління щиро вітає Кирилюк Інну студентку групи МЕН-41 спеціальності «Менеджмент» факультету економіки та управління ТНЕУ, яка здобула диплом І ступеня за перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції», що відбувся у Полтавській державній аграрній академії.Вітаємо студентів ФКІТ з перемогою!

 24-26 квітня відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з напряму «Інформатика І кібернетика». З доповіддю «Синтез біомедичних зображень на основі згорткових нейронних мереж» виступили магістранти  спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Лящинський Петро та Лящинський Павло.Вітаємо студента факультету комп’ютерних інформаційних технологій з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія»

 22-24 квітня 2019 р. в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія». В Олімпіаді взяли участь 57 студентів із 60 заявлених учасників з різних закладів вищої освіти України.Вітаємо учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа»!

  Упродовж 22-24 квітня 2019 р. відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28.11.2018 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 н.р.» на базі Тернопільського національного економічного університету тривав ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа».Колектив кафедри менеджменту та публічного управління щиро вітає студентів спеціальності «Менеджмент» ФЕУ ТНЕУ з вагомими досягненнями!

 За результатами участі ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування», яка проходила на базі ТНЕУ нагороджено двох студенток спеціальності «Менеджмент» факультету економіки та управління.Вітаємо студентку факультету фінансів з перемогою у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фінансовий менеджмент»

 18-19 квітня 2019 р. у Луцькому національному технічному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фінансовий менеджмент». До участі в Олімпіаді було подано 99 заявок із 37 закладів вищої світи, тоді як безпосередню участь взяли представники 22 міст України.Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»

 19 квітня 2019 року відбулося підведення підсумків, нагородження учасників та урочисте закриття II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування», яка проходила у ТНЕУ.Урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»

 18 квітня 2019 року у ТНЕУ відбулося урочисте відкриття другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» (за видами економічної діяльності).Вітаємо студентку факультету фінансів з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування»

 16-17 квітня 2019 р. у Миколаївському національному аграрному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» зі спеціалізації «Страхування». На розгляд галузевої конкурсної комісії надійшло 64 студентські наукові роботи із 44 закладів вищої освіти України, з яких на конференцію було відібрано 19 кращих.Вітаємо з перемогою у конкурсі студентських наукових робіт молодих науковців факультету аграрної економіки і менеджменту

 10-11 квітня 2019 р. на базі Кам’янець-Подільського державного аграрно-технічного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка сільського господарства та АПК» серед студентів закладів вищої освіти ІІІ–ІV рівнів акредитації. Представниками Тернопільського національного економічного університету на цьому етапі конкурсу були студенти ІV курсу кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу Марія Южда та Роман Івасик.Колектив кафедри менеджменту та публічного управління щиро вітає студентів спеціальності «Менеджмент» ФЕУ ТНЕУ з вагомими досягненнями!

 У ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» 12 квітня відбулася підсумкова науково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Менеджмент організацій».Відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа»

 Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 р. № 1313 Тернопільський національний економічний університет обрано базовим закладом вищої освіти з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа», який відбудеться 22-24 квітня 2019 р.