Тернопільська бізнес-школаВід натхнення до поступу: зустріч із Сергієм Дмитришиним

 
Про пошук бізнес-ідей та зміну бізнес-середовища, про органічний розвиток, про щастя як критерій успіху спілкувалися учасники зустрічі із Сергієм Дмитришиним у стінах Тернопільської бізнес-школи.
Сергій Дмитришин - засновник ІТ-компанії Crowdin LLC. Продукт компанії – веб-додаток Crowdin – створений у 2008 році Сергієм Дмитришиним в межах хобі-проекту для вирішення проблеми автоматизації локалізації програмних розробок. Нині системою користується 650 000 клієнтів із усього світу, і проект активно розвивається. Серед великих компаній Crowdin користуються: Microsoft, Massachusetts Institute of Technology, Reddit, Khan Academy, Maxthon, Ask.fm, CyanogenMod, Telefonica, Poweramp, SoundHound, Prestashop, Kayako, XDAdevelopers та інші. 
 

 
 


Від натхнення до поступу: Зустріч із Михайлом Гросуляком

У третій день весни стартував проект "Від натхнення до поступу”. Проект відкрив Михайло Гросуляк -тернопільський ресторатор, власник ресторанної мережі "САМоГОНна ресторація”.


Від натхнення до поступу. Про проект

Сьогодні наш простір комунікацій потребує міцного ціннісного фундаменту, який здатний об’єднати людей різних професій.

Маючи переконання, що навчання – це не лише знання, а й розуміння нових можливостей, безперервний процес обміну досвідом, Тернопільська бізнес-школа ініціює старт проекту "Від натхнення до поступу”, амбітною метою якого є організація відкритих для місцевої бізнес-громади та молоді зустрічей із особистостями, котрі здатні своїми досягненнями, втіленими ідеями, започаткованими ініціативами та глибиною думки надихнути слухачів до нових форматів мислення та дій.

Спікерами проекту будуть бізнесмени, менеджери компаній, науковці, митці, громадські діячі, - особистості, котрі у своєму становленні не бояться помилятися та вчитися, толерують цінності, які породжують креатив поступу не лише в їхньому житті, але й мають позитивний вплив на життя близьких, компанію, громаду, рідне місто.