» » Спорт


Відбудуться змагання з бадмінтону!

 18 березня 2020 року в фізкультурно-оздоровчому комплексі ТНЕУ відбудуться змагання Кубку університету з бадмінтону серед студентів. Початок змагань о 15:00 год. Запрошуємо усіх бажаючих до участі!ВК "Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ" срібний призер Кубка України з волейболу!

 Щиро вітаємо волейболу команду "Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ", яка стала срібним призером Кубка України з волейболу! Бажаємо дівчатам та тренерському складу ніколи не зупинятися на досягнутому, впевнено крокувати до нових успіхів і перемог!Відбулися змагання з настільного тенісу

 Четвертого лютого 2020 року з ініціативи Професійної спілки працівників ТНЕУ та колективу кафедри спорту та фізичного виховання  було організовано особисто-командну першість університету з настільного тенісу серед професорсько-викладацького та адміністративно-допоміжного персоналу.Вітаємо учасників змагань з шахів!

 28 січня 2020 року з ініціативи Професійної спілки працівників ТНЕУ й колективу кафедри спорту та фізичного виховання ТНЕУ було організовано першість університету з шахів серед професорсько-викладацького та адміністративно-допоміжного персоналу в залік зимової спартакіади.Запрошуємо до участі у змаганнях з настільного тенісу!

 4 лютого 2020 року відбудеться особистно-командна першість ТНЕУ з настільного тенісу серед професорсько-викладацького колективу та працівників університету. Початок змагань – 12.00 год. Місце проведення – фізкультурно-оздоровчий комплекс ТНЕУ (ФОК).Наші студенти – призери XXV Міжнародного турніру з греко-римської боротьби пам’яті Євгенія Трухіна

 Упродовж 24-25 січня 2020 року в м. Запоріжжя тривав XXV Міжнародний турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам’яті Євгенія Трухіна. Студенти Тернопільського національного економічного університету взяли активну участь у змаганнях.Запрошуємо до участі у змаганнях з шахів

 28 січня 2020 року відбудеться особистно-командна першість ТНЕУ з шахів серед професорсько-викладацького колективу та працівників університету. Початок змагань – 12.00 год. Місце проведення – читальний зал бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ.Вітаємо учасників змагань з настільного тенісу!

 12-13 грудня 2019 року у фізкультурно-оздоровчому комплексі ТНЕУ тривали змагання 4 відкритого Кубку ТНЕУ з настільного тенісу, присвячені Дню Андрія Первозванного. Спортивний захід організовано під патронатом ректора ТНЕУ професора А.І. Крисоватого.Вітаємо учасників змагань з бадмінтону!

 27 листопада 2019 року в фізкультурно-оздоровчому комплексі ТНЕУ відбулися змагання з бадмінтону на Кубок Першокурсника ТНЕУ 2019/2020 навчального року.Вітаємо учасників змагань з шахів!

 Нещодавно у читальному залі бібліотеки ТНЕУ ім. Л. Каніщенка відбулися змагання Кубка ТНЕУ 2019/20 навчального року з шахів серед збірних команд факультетів та студентів колледжу. Участь у змаганнях взяли 7 команд.Вітаємо БК Тернопіль-ТНЕУ з блискучою перемогою!

 БК Тернопіль-ТНЕУ у двоматчевому протистоянні здолав харківський Політехнік. В першій грі команда Дмитра Забірченка розгромила харків'ян з рахунком 103:71, в суботу у Харкові господарі чинили дещо більше опору та тримали інтригу до останніх секунд, але все ж поступилися нашим хлопцям із рахунком 73:69.Вітаємо!

 Днями у м. Чхонджу (Корея) відбулися змагання Чемпіонату світу з боротьби самбо. Щиро вітаємо студентку ТНЕУ Галину Ковальську, яка здобула бронзову нагороду Чемпіонату, зичимо ніколи не зупинятися на досягнутому, віри у власні сили і нових перемог!Наші студенти призери Кубку України з греко-римської боротьби серед юніорів!

 Упродовж 8-9 листопада 2019 року в м. Харків тривали змагання Кубку України з греко-римської боротьби серед юніорів. Студенти Тернопільського національного економічного університету стали активними учасниками спортивного заходу і показали дуже хороший результат!Вітаємо учасників Кубку Першокурсника з міні-футболу!

 Днями у Тернопільському національному економічному університеті відбувся Кубок Першокурсника з міні-футболу серед команд факультетів, інституту. Щиро вітаємо усіх учасників змагань, які дарували незабутні емоції своїм уболівальникам та продемонстрували цікаву гру.Вітаємо гандбольну команду ТНЕУ з успішним виступом!

 Упродовж 11-12 жовтня 2019 року в Рівному тривав перший тур чемпіонату України з гандболу серед команд вищої ліги. У змаганнях зустрілися команди ГК «Рівне» ДЮСШ 4 (м. Рівне) та «ТНЕУ-Енерго» (м. Тернопіль).Вітаємо студентів-спортсменів ТНЕУ!

 11-13 жовтня в Ташкенті розігрували медалі молодіжного Чемпіонату світу з боротьби самбо. Україну в столиці Узбекистану представляли студенти Тернопільського національного економічного університету.Вітаємо учасників змагань з шахів!

 Дев'ятого жовтня 2019 р. у читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ в рамках Кубка Першокурсника відбулися змагання з шахів. У турнірі взяли участь 7 команд: ННІМЕВ – 1, ННІМЕВ – 2, ФЕУ, ФФО, ФКІТ, ЮФ, КЕПІТ.Відбудуться змагання з шахів!

 9 жовтня 2019 року в читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка (вул. Бережанська, 4) відбудуться змагання з шахів серед студентів факультетів та коледжу університету. Захід організовано у рамках Кубку Першокурсника ТНЕУ 2019-2020 навчального року. Початок змагань о 15.00 год.Вітаємо студентку-спортсменку ТНЕУ!

 Упродовж 3-5  жовтня 2019 року в Токіо (Японія) тривав престижний турнір з вільної боротьби серед жінок. У ньому взяли участь найсильніші команди світу – Японії, США, Китаю, Росії, Канади та України. Змагання відбувалися у шести олімпійських категоріях і слугували своєрідною перевіркою залу, у якому вже у наступному році відбудуться Олімпійські ігри.Вітаємо студентів-спортсменів ТНЕУ з перемогою!

 28-29 вересня 2019 року в м. Чорноморськ Одеської області розіграли медалі Чемпіонату України серед чоловіків і жінок зі спортивного самбо.Відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам'яті майстра спорту С. Козлова

 Днями відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам'яті майстра спорту С. Козлова. Студенти Тернопільського національного економічного університету блискуче виступили на змаганнях й вибороли нагороди!Студенти ТНЕУ – переможці Чемпіонату України з кікбоксингу ВТКА!

 26-28 вересня 2019 року в м. Харків відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ВТКА серед студентів. Участь у змаганнях взяли студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ Тарас та Назар Кордупелі й стали переможцями Чемпіонату!Підтримай улюблену команду!

 У Полтаві відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня студентського спорту

 Відповідно до рішення 38-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з 2015 року 20 вересня визначене як Міжнародний день студентського спорту. Цього року різні заходи відбувалися одночасно в усіх регіонах в Україні, а участь у них взяли понад 40 000 студентів із 285 закладів вищої освіти.Запрошуємо до участі у флешмобі «Jump Squats»!

 Запрошуємо активних і енергійних студентів, представників професорсько-викладацького колективу, працівників ТНЕУ до участі у флешмобі з виконання «Jump Squats» (стрибки з напівприсяду), який відбудеться 20 вересня 2019 року о 13.30 год. на спортивному майданчику університету.

У разі несприятливих погодних умов флешмоб відбудеться у фізкультурно-оздоровчому комплексі ТНЕУ.Вітаємо студентів-спортсменів ТНЕУ з блискучим виступом на молодіжному Кубку України з боротьби самбо

 На базі Кароліно-Бугаз в Одеській області завершився молодіжний Кубок України з боротьби самбо. Студенти Тернопільського національного економічного університету завоювали шість золотих нагород – Юрій Яремчук, Сніжана Пліш, Михайло Свідрак, Тетяна Костенко, Марія Куневич, Богдан Пушенок, та одну срібну медаль здобула Алла Бегеба.

Щиро вітаємо молодь університету! Зичимо не зупинятися на досягнутому, нових звершень та перемог!Студентка ТНЕУ – учасниця Чемпіонату Європи з боксу серед молоді

 Упродовж 4-11 вересня 2019 року столиця Болгарії вітатиме учасників Чемпіонату Європи з боксу серед молоді. За збірну України на Континентальній першості у Софії виступатиме студентка Тернопільського національного економічного університету Олеся Крисюк.

Щиро бажаємо Олесі вдалих виступів і перемог!Відбувся відкритий турнір із бадмінтону «Faine Misto OPEN»

 У неділю, 11 серпня, у фізкультурно-оздоровчому комплексі ТНЕУ відбувся щорічний відкритий турнір із бадмінтону «Faine Misto OPEN», організований за підтримки ректора університету Андрія Ігоровича Крисоватого та Управління у справах молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради.Студенти ТНЕУ візьмуть участь у ХХХ Всесвітній літній Універсіаді

 Студенти ТНЕУ візьмуть участь у ХХХ Всесвітній літній Універсіаді, що пройде у м. Наполі (Італія). 8 000 спортсменів зі 170 країн розіграють 250 комплектів нагород у 18-ти видах спорту.Відбувся Кубок Спортивної студентської спілки України з веслування на драгонботах “Університетська морська миля”

 Вже другий день поспіль у Тернопільському національному економічному університеті тривають спортивні заходи, які приурочені до закриття XIV літньої універсіади України-2019.