Центр студентського спорту

Циквас Роман Станіславович

Посада: директор Центрy студентського спорту
Почесне звання: заслужений тренер України.
Майстер спорту України

Телефон:
Кабінет:

Про центр

Центр студентського спорту створений для залучення студентської молоді, аспірантів, викладачів, співробітників університету до  систематичних занять фізичною культурою та спортом, виховання морально-вольових якостей, організація і проведення масових оздоровчих, фізкультурних і спортивних заходів, створення спортивних клубів, секцій та команд з видів спорту, пропаганда здорового способу життя. Центр студентського спорту впроваджує фізичну культуру і спорт в навчальну та трудову діяльність, побут та відпочинок студентів, працівників університету. Створює необхідні організаційно-методичні умови для занять фізичною культурою і спортом та оздоровчих фітнес-програм.

Головні завдання:

- Створення сприятливих можливостей для задоволення різноманітних інтересів студентства і колективу вузу в галузі фізичної культури і спорту;

-  Розвиток міжвузівської інфраструктури у сфері фізичної культури і спорту;

-  Представництво і захист  інтересів спорту в державних і громадських організаціях.

Наші тренери

Туркула Олена Григорівна