Лабораторія психологічної служби ТНЕУВітання із наступаючими святами!!!

Шановні колеги!

Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Ми входимо у новий відлік часу, оцінюючи і аналізуючи пройдене, підбиваючи підсумки року, що минає. Нехай наступний 2019 рік буде для Вас вдалим, щасливим, успішним. Щиро зичимо міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря принесе у Ваші домівки добро і благоденство, осяє радістю серця, об’єднає усіх нас — і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, — чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Будьмо оптимістами, будьмо будівничими добрих справ!!!

Спеціаліст І категорії психологічсної служби ТНЕУВітання із наступаючими святами!!!

 Шановні колеги!
Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо Вам міцного здоров'я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!
Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача!
 
З повагою, психологічна служба ТНЕУВітання від Психологічної служби з початком навчального року

 Психологічна служба ТНЕУ сердечно вітає усіх із початком нового навчального року!!! Попереду на нас чекає велика робота. В освіті немає місця байдужим і випадковим людям. Яскрава, творча, ініціативна особистість – портрет студента, педагога нової доби. Тож хочемо побажати Вам міцного здоров’я, злагоди, добра, натхнення, задоволення від результатів своєї праці. Зичимо щоб кожен Ваш день був сповнений радістю, щастям та теплом подяки за добрі справи.Найщиріші вітання з Днем вишиванки!

 

Психологічна служба ТНЕУ вітає усіх із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!

Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

Український День вишиванки підтримають у більш ніж 50 країнах світу.Вітання із Великоднем

Колектив психологічної служби ТНЕУ щиро вітає усіх із найсвітлішим весняним святом — Великоднем!

Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитись над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. Із настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Направимо наші молитви на добрі справи та світлі помисли. Вітаючи зі світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаємо добра, радості, благополуччя, миру, спокою та Божого благословення!!!

ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБАВітання від ЛПС ТНЕУ із Водохрещем!

 

Колектив психологічної служби ТНЕУ вітає усю університетську родину із найбільшими християнськими святами – Богоявленням і Хрещенням Господнім! Ці свята для українського народу – це джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в добро. Тому бажаємо, щоб на Вас зійшла свята Божа благодать, щоб тіло і душа, омиваючись освяченою водою, наситилися здоров’ям, легкістю, втіхою, а у сім’ях і родинах панували мир, спокій і злагода!

З повагою, психологічна служба ТНЕУКолектив психологічної служби ТНЕУ щиро вітає усю університетську родину із наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

Колектив психологічної служби ТНЕУ щиро вітає усю університетську родину із наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання, нові життєві задуми і бажання, новий крок у незвідане майбутнє.
Тож нехай новий 2017 рік буде щедрим на сповнені мрії, подолані рубежі й перешкоди. Хай додасть він здоров’я і сил, творчого завзяття і снаги, духовної величі і краси!

Нехай магічна чарівність цих різдвяних свят буде в посмішках Ваших близьких, урочистих вітаннях, особливій теплоті, радості, які створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя!!!

Щиро бажаємо радості, любові, достатку, щасливої та щедрої долі, а впевненість у завтрашньому дні хай назавжди наповнює Ваші серця!З 50-річчям ТНЕУ!

 

Усі ми – велика університетська родина. Звитяжно підійшли до 50-річчя ТНЕУ, маючи за плечима позитивний досвід, море незабутніх моментів і досягнень, а попереду ще величезний запас енергії і сил для підкорення нових і нових вершин. Це – свято мудрості, досвіду і досконалості!

З почуттям поваги, психологічна служба вітає колектив університету із цим знаменним святом та зичить витримки, нових успіхів, досягнень та незабутніх вражень. Нехай усі плани і надії втілюються у життя день за днем!!!

З повагою, психологічна служба ТНЕУ.