» » » » В профкомі студентів ЗУНУ можна зробити Міжнародне посвідчення студента ISIC

В профкомі студентів ЗУНУ можна зробити Міжнародне посвідчення студента ISIC

Дата: 1-09-2020, 14:05 | Автор:

У профкомі студентів Західноукраїнського національного університету можна зробити Міжнародне посвідчення студента ISIC.

Що таке ISIC?

Міжнародне посвідчення студента ISIC – єдине офіційно визнане у понад 110 країнах світу посвідчення особи студента.

Навіщо потрібен ISIC?

Картка ISIC забезпечує Вам рівні права з місцевими студентами. Також це дисконтна картка, яка надає знижки від 5% до 95% на розміщення в готелях, хостелах (молодіжні готелі типу гуртожитків), при придбанні авіа квитків та квитків на наземний транспорт, при відвіданні музеїв, театрів, кінотеатрів, виставок, проведення дозвілля в клубах, кафе, ресторанах, при придбанні товарів у магазинах, при страхуванні та багато іншого. Картка ISIC – це стиль життя.

Власниками картки ISIC можуть стати учні від 12 років, студенти та аспіранти денної форми навчання закладів вищої освіти.

Для оформлення картки ISIC необхідно мати:

1.Паспорт/свідоцтво про народження/посвідчення водія

2.Студентський/учнівський квиток/довідка з місця навчання/залікова книжка.

3.Одну фотографію розміром 3 х 4

4.Закордонний паспорт при його наявності.

Термін дії картки встановлюється з вересня поточного року до кінця наступного незалежко від дати оформлення картки.

Час оформлення посвідчення ISIC становить 5 хв.