Тернопільський окружний адміністративний суд

Тернопільський національний економічний університет є одним з провідних закладів вищої освіти у нашому регіоні. З часу створення органів адміністративного судочинства ми підтримуємо тісну співпрацю з юридичним факультетом ТНЕУ. Станом на сьогоднішній день в Тернопільському окружному адміністративному суді працює 18 випускників факультету.
Управління Служби безпеки України в Тернопільській області

Повідомляємо, шо в Управлінні Служби безпеки України в Тернопільській області працює 6 випускників юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету, у тому числі на керівних посадах.
Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області

Тернопільський національний економічний університет є одним з провідних закладів вищої освіти в західному регіоні. Випускники юридичного факультету з року в рік поповнюють лави працівників Управління.
Ратнівська районна державна адміністрація Волинської області

Висловлюємо вдячність за якісну підготовку та навчання Ганни Філіпчук –  в минулому студентки Тернопільського національного економічного  університету, а тепер провідного спеціаліста загального відділу апарату Ратнівської райдержадміністрації.

Ганна Філіпчук уміло застосувала, набуті під час навчання,  знання на практиці, зарекомендувала себе  старанним, дисциплінованим працівником, яка з високою відповідальністю відноситься до виконання своїх посадових обов’язків. Завдяки комунікабельності, безконфліктності, працелюбності адаптувалась в колективі та завоювала повагу серед колег.

Ваша увага до студентів та система організації навчання сприяють підготовці висококваліфікованих спеціалістів, які спроможні професійно працювати та отримувати необхідний досвід роботи.

 

Керівник апарату 

Світлана ЮЗЕПЧУК

 Тернопільська міська централізована бібліотечна система

Повідомляємо, що випускники спеціальності 029 «Інформаційна бібліотечна та архівна справа» працюють у бібліотеках КУ «Тернопільська міська ЦБС» м. Тернополя.

Можемо відзначити, що випускники розуміють особливості організації та управління інформаційно-аналітичною діяльністю у бібліотеці, уміють використовувати інтернет-ресурси та технології для вирішення експериментальних, практичних і прогностичних завдань у своїй професійній діяльності. Активно долучаються та ініціюють розробку інноваційних проєктів. Окрім цього, вирізняються творчістю, умінням працювати в команді, гнучкі та мобільні.

З огляду на вищезазначене, сподіваємося на подальшу співпрацю із ТНЕУ.
Бережанський краєзнавчий музей

Порохняк Вікторія Романівна працює на посаді лектора-екскурсовода музею з 2016 року. Успішно завершила навчання у Тернопільському національному економічному університеті, де здобула освітній ступінь магістра.

З великою відповідальністю відноситься до виконання своїх функціональних обов'язків.
Тернопільський районний будинок культури

Повідомляємо, що випускниця спеціальності "Менеджмент соціокультурної діяльності" Гонзул Зоряна Любомирівна працює у Тернопільському районному будинку культури на посаді провідного методиста з 2017 року.

Протягом трудової діяльності зарекомендувала себе здібним керівником та організатором.
Юридична компанія "КОНСТАНТА ЮРГРУП"

Юридична компанія "КОНСТАНТА ЮРГРУП" успішно працює на ринку юридичних послуг з 2014 року. Метою створення компанії є надання клієнтам високого pівня обслуговування з метою досягнення конкретних для клієнта цілей. Компанія спеціалізується на великому обсязі юридичних послуг. Пріоритетом діяльності є надання послуг з правового супроводу господарської діяльності юридичних осіб, захист прав та інтересів клієнта в установах, оpганізаціях, органах державної влади, правоохоронних органах та вирішення судових спорів у pізних галузях юриспруденції.
Тернопільська обласна бібліoтека для молоді

Тернопільська обласна бібліoтека для молоді висловлює глибоку подяку колективу кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності за фундаментальну підготовку і навчання випускників, а сьогодні працівників нашої бібліотеки, які обіймають різні посади. Високий рівень професіоналізму, оперативність компетентність, комунікабельність вихованість, добросовісність і цілеспрямованість, глибокі знання фахових предметів, вміння застосовувати у своїй безпосередній діяльності виявили випускники ТНЕУ.
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області вже багато років співпрацює з Тернопільським національним економічним університетом в питанні професійної підготовки та працевлаштування випускників. На даний час в суді працюють 32 випускники, з них 5 суддів. Bci вони зарекомендували себе висококваліфікованими професіоналами, які мають ґрунтовні знання та хорошу теоретичну підготовку. Вони швидко адаптувались до нової сфери діяльності, постійно підвищують свій професійний рівень, роблять помітний внесок у розвиток судової системи в Україні.
Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області співпрацює з юридичним факультетом протягом багатьох років. Станом на сьогоднішній день в структурі Головного територіального управління юстиції Тернопільській області працює 120 випускників Юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету, у тому числі на керівних посадах.
Тернопільський апеляційний суд

Тернопільський апеляційний суд інформує, що у штаті суду на різних посадах працює 35 випускників Вашого закладу вищої освіти. Принагідно хотілось би відзначити належний рівень теоретичної та практичної підготовки випускників Університету. Під час виконання своїх посадових обов'язків останні вміло застосовують ті компетентності, якими вони оволоділи під час навчання.