Центр працевлаштування та зв'язків з випускниками

Тернопільський національний економічний університет зустрічає своїх випускників

Ось і настав довгоочікуваний травень. Цей місяць вже став особливим для випускників Тернопільського національного економічного університету ювілейних років. І це не дивно. Саме у цей час у стінах рідної Alma mater Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ організовує ювілейні зустрічі з випускниками, повертаючи їх у спогади про неповторні студентські роки.

У 2005 році денну форму навчання завершило 1145 випускників 11 факультетів, зокрема: фінансів; обліку і аудиту; банківського бізнесу; аграрної економіки і менеджменту; міжнародного бізнесу і менеджменту; економіки і управління, комп’ютерних інформаційних технологій, юридичного, економіки і менеджменту інвестицій, Україно-нідерландського факультету економіки та менеджменту.

16 травня 2015 р. за підтримки ректора А.І. Крисоватого відбулася зустріч з випускниками 2005 року.

Програма зустрічі була насиченою. Студенти факультету економіки та управління (декан В.М. Островерхов), факультету фінансів (декан А.Я. Кізима), Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій (директор О.М. Десятнюк) хлібом-сіллю зустрічали випускників.

Директор музею історії університету В.Г. Михайлиця провів екскурсію студентським містечком. В.о. директора Центру фізичної культури та спорту Р.М. Міщанчук розповів про спортивні досягнення та ознайомив з експозиціями музею спортивної слави ТНЕУ.

Приємною несподіванкою для випускників стала зустріч з багатьма викладачами-наставниками: А.І. Крисоватим, О.П. Адамівим, В.М. Островерховим, О.М. Десятнюк, І.М. Тарановим, А.Я. Кізимою, А.І. Луциком, Я.Д. Крупкою, О.П. Дяків, О.О. Луцишиним, Н.М. Ведашенко.

Під час урочистої частини, яка відбувалася в актовій залі університету, ректор ТНЕУ А.І. Крисоватий, викладачі і куратори привітали своїх вихованців.

Упродовж усієї зустрічі випускники згадували з посмішкою на вустах свої студентські будні та свята. Зокрема, своїми спогадами поділилися випускник факультету фінансів, заступник декана факультету фінансів, Голова ради молодих вчених ТНЕУ Т.Я. Маршалок; випускник факультету міжнародного бізнесу і менеджменту, народний депутат Верховної Ради України М.Й. Головко; випускниця факультету економіки та управління, староста групи УТРм-51Л.Є. Василів (Гищак); випускниця факультету обліку і аудиту, група ОПм-52, старший викладач обліку у виробничій сфері ТНЕУН.Я. Зарудна (Якимчук); випускник факультету фінансів, радіо- телеведучий, журналіст, актор В.М. Волошин.

Випускники 2005 року у фойє корпусу № 1 мали можливість переглянути відеосюжети про ТНЕУ та умови прийому на навчання у 2015 році, трансляцію яких забезпечив Центр інформаційних технологій ТНЕУ (директор І.Є. Романець).

Працівники відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ (начальник С.М. Сорочинська) для випускників подарували святкову імпрезу «Віват, випускники!».

Працівники Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ підготували фотостенд «Крізь призму років», презентацію діяльності Центру і фотографій зі студентських 2000-2005 навчальних років.

Гості з великою цікавістю читали спецвипуск газети ТНЕУ «Університетська думка», присвячену ювілейним зустрічам (головний редактор М.Й. Баліцька).

Яскраві миті зустрічі випускників 2005 р. були зафіксовані на світлинах (фотограф М.П. Бенч), які Ви можете переглянути  на сайті ТНЕУ у рубриці «Фотогалерея «Зустрічі випускників» закладки «Випускники і кар’єра».

Упродовж травня-червня Alma mater ще чекає на зустрічі випускників 1970, 1975, 1980, 1985, 1990, 1995, 2000 років.

ГРАФІК ЗУСТРІЧЕЙ

випуск 1970 р. - 23 травня 2015 р.

випуск 1975 р. - 23 травня 2015 р.

випуск 1980 р. - 27 червня 2015 р.

випуск 1985 р. - 27 червня 2015 р.

випуск 1990 р. - 06 червня 2015 р.

випуск 1995 р. - 06 червня 2015 р.

випуск 2000 р. - 20 червня 2015 р.

ПРОГРАМА ЗУСТРІЧЕЙ

Поселення випускників у гуртожитках корпусів № 11, 12 (витрати за проживання здійснюються за кошти учасників).

З 9.00 год. – реєстрація-анкетування випускників (фойє корпусу № 1).

З 12.00  год. – ознайомлення з експозицією музею історії університету, студентським містечком, музеєм спортивної слави ТНЕУ.

13.00-15.00 год. – святкова імпреза „Віват, випускники!” (презентація досягнень університету, привітання від адміністрації університету, виступи випускників, викладачів і студентів).

Ювілейна газета на згадку, фотосесія.

Електронна адреса: cpv@wunu.edu.ua

Поштова адреса:

Тернопільський національний економічний університет,

Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками,

вул.Львівська, 11, офіс 1106,  м. Тернопіль, 46020

Телефони: (0352) 47-58-64; (097) 412-65-70; (050) 609-70-12