Запрошуємо на стажування

Шановні студенти і випускники Тернопільського національного економічного університету! У рамках співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками університету група компаній «МОНСТЕРА» запрошує пройти стажування на одному з підприємств:

– МПП «Монстера», м. Дубно, Рівненська область – забезпечує ефективне управління бізнес-напрямами, які знаходяться в різних областях;
– ТОВ «Селекція», м. Дубно – ресторанно-готельний бізнес;
– ПАТ «Тернопільський кар’єр», м. Тернопіль, с. Максимівка, Тернопільська  область – видобування, переробка вапнякового каменю;
– ПСП «Україна», с. Здовбиця, Здолбунівський р-н, Рівненська область – тваринництво та вирощування кормових і злаків.

Група компаній «МОНСТЕРА» об’єднує талановитих людей різних професій з активною життєвою позицією для реалізації своїх мрій і прагнень.

Для того, аби спробувати свої сили компанія пропонує стажування у таких підрозділах:
– фінансово-економічний відділ;
– комерційний відділ;
– відділ з управління персоналом;
– відділ з організаційного розвитку;
– відділ маркетингу та реклами;
– юридичний відділ;
– адміністративно-господарський відділ (діловодство).

У напрямах діяльності:
– гірничо-видобувна;
– готельно-ресторанна сфера;
– агросектор.

Під час проходження стажування Ви отримаєте:
– досвід роботи в умовах реального бізнесу;
– можливість реалізувати свої знання, розкрити свій потенціал;
– участь у навчальних і корпоративних заходах підприємства;
– пропозицію працевлаштування для найкращих стажерів за наявності відповідних вакансій.

За додатковою інформацією звертайтесь у Центр працевлаштування
та зв’язків з випускниками ТНЕУ:
вул. Львівська, 11, офіс 1106, м. Тернопіль, 46009,
тел. (0352) 47-58-64, e-mail: cpv@wunu.edu.ua