Центр працевлаштування та зв'язків з випускниками

ЗАПРОШУЄМО НА ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ВЕЧІР «СЬОГОДНІ СТУДЕНТ – ЗАВТРА ВИПУСКНИК»

Колектив Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками Тернопільського національного економічного університету запрошує 24 листопада 2016 р. о 12.00 год. у світлицю ТНЕУ (корпус № 1) на профорієнтаційний вечір «Сьогодні студент – завтра випускник».

Мета заходу: сприяння зайнятості студентів у вільний від навчання час, втілення теоретичних знань у практику, збереження базових зв’язків з випускниками.
ПРОГРАМА

1. Вітальні слова ректора, проректорів, керівників структурних підрозділів ТНЕУ.
2. Перегляд фільму «50 років ТНЕУ».
3. Обмін професійним досвідом випускників Alma mater з студентами.
4. Презентація діяльності Центру Англійська Хелен Дорон, вакансій з вторинної зайнятості (у вільний від навчання час).
5. Відзначення студентів за активну участь у ювілейних зустрічах з випускниками у 2016 р.
6. Перегляд фоторепортажу про ювілейні зустрічі з випускниками у 2016 р.
7. Мистецькі вітання від творчих колективів ТНЕУ.
8. Екскурсія в Музей історії ТНЕУ «50 років ТНЕУ: професіоналізм, престиж, поступ».

Будемо раді бачити Вас!

З повагою колектив Центру працевлаштування