Центр працевлаштування та зв'язків з випускниками

Запрошуємо на презентацію вакансій від ДП «КК «Рошен»

18 травня 2017 року за підтримки ректора Тернопільського національного економічного університету А. І. Крисоватого колектив Центру працевлаштування та зв’язків з випускниками університету запрошує студентів і випускників вищого навчального закладу на зустріч із представниками ДП «КК «Рошен».

Початок заходу об 11.10 год. в ауд. 1210 (вул. Львівська, 11, корпус № 1 ТНЕУ, 2-й поверх).

ROSHEN цінує талановитих, успішних і цілеспрямованих людей, тому їхні заслуги перед компанією і досягнуті результати будуть високо оцінені. Компанія надає співробітникам все необхідне для виконання поставлених завдань. Комфортні умови роботи, ресурси, професійне зростання, гідна винагорода, гарантія зайнятості і впевненість у завтрашньому дні – запорука досягнення успіху!

За додатковою інформацією звертайтесь у
Центр працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ:
вул. Львівська 11, офіс 1106 (корпус № 1)
тел. (0352) 47-58-64
е-mail: cpv@wunu.edu.ua