Юридична клініка ТНЕУ «LIBERTA»

Мета юридичної клініки включає в себе не лише навчальний компонент, але  й правоосвітницьку діяльність, безпосереднє надання студентами університету безоплатної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення під керівництвом викладачів-кураторів  та практикуючих юристів, а також виховання нового покоління юристів, пов’язане з набуттям студентами досвіду практичної діяльності з захисту прав, свобод та інтересів людини, формуванням у них усвідомлення важливої ролі правника в суспільстві, розумінням соціальних проблем та бажанням забезпечити незахищеним громадянам доступ до безоплатної правової допомоги та правосуддя.
      
 
   
Варто зазначити, студенти клініки є активними учасниками різноманітних науково-практичних заходів, турнірів, семінарів, круглих столів, з’їздів тощо. 
Юридична клініка Тернопільського національного економічного університету співпрацює з Асоціацією юридичних клінік України, органами місцевого самоврядування Тернопільської області, органами соціального захисту населення, а також з органами адвокатури, правоохоронними органами та органами Управління Юстиції України.
Між Тернопільським національним економічним університетом та Тернопільським державним медичним університетом ім.. І.Я. Гобачевського укладено угоду про співпрацю щодо створення та функціонування медико-юридичної клініки, яка здійснює свою діяльність на базі юридичного факультету. 
Юридична клініка Тернопільського національного економічного університету працює щоденно з 9:00 до 17:00, крім вихідних. 

Більш детальну інформацію про юридичну клініку Тернопільського національного університету Ви зможете отримати написавши нам на електронну пошту: LC_TNEU@i.ua,   звертайтесь до нас  безпосередньо відвідавши нас за адресою: м. Тернопіль, вул. Микулинецька  46, к. 320., 46005. Тел. 15 -324 
Стець Оксана Володимирівна, т.в.о. старшого лаборанта  ЮК ТНЕУ
Юркевич Ірина Ігорівна, директор юридичної клініки ТНЕУ,
тел.+38 063 90 70 288