ВСП Чортківський фаховий коледж економіки та підприємництва

Жовковська Тетяна Тарасівна

Посада: Директор ВСП "Чортківського фахового коледжу економіки та підприємництва"
Науковий ступінь: доктор економічних наук
Вчене звання: доцент

Кабінет: 320
Телефон: (03552) 2 13 97
E-mail: t.zhovkovska@wunu.edu.ua

ВСП "Чортківський фаховий коледж економіки та підприємництва"

Відокремлений структурний підрозділ «Чортківський фаховий коледж економіки та підприємництва Західноукраїнського національного університету» здійснює підготовку освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра  галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за освітньо-професійними програмами:

-    071 Облік і оподаткування

-    072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

-    076 Підприємництво та торгівля

Здобувачі освіти після завершення навчання можуть працевлаштовуватися на посади: бухгалтера установ і організацій різних форм власності, касира, касира-експерта, податкового інспектора, ревізора, інкасатора банківської установи, страхового агента, брокера біржі, біржового маклера, керівника торговельним підприємством, менеджером з продажів та Інтернет-продажів, торговельним агентом, фахівцем з інформаційних технологій, організатором діловодства, мерчанзайдером, антикризовим менеджером тощо.

Для якісного забезпечення освітньо-професійних програм у коледжі функціонує Рада роботодавців (робочі групи стейкхолдерів - провідних спеціалістів Чортківщини для визначення актуальних предметів варіативної частини навчальних планів), педагогічна та  навчально-методична, адміністративна  ради. Підписано Угоди про співпрацю із КП «Агенція місцевого економічного розвитку Чортківської міської ради», Чортківським відділенням АТ «Райффазен Банк Аваль», Нагірянською територіальною громадою, Всеукраїнською громадською організацією «Спілка Автоматизаторів Бізнесу», Колиндянською сільською територіальною громадою, Благодійною організацією «Благодійний фонд «Покрова Чортків», школами громади тощо. Щорічно проводиться внутрішній моніторинг якості надання освітніх послуг, контроль за його дотриманням здійснює педагогічна рада.

Забезпечення академічної доброчесності в системі фахової передвищої освіти здійснюється відповідно до Закону України «Про освіту», регламентується «Положенням про академічну доброчесність у ВСП «ЧФКЕП ЗУНУ».

Пріоритетні  завдання, принципи діяльності, права та обов'язки учасників освітнього процесу ВСП «Чортківський фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ» визначені у Стратегії розвитку ЗФПО. Для підвищення педагогічної майстерності та зростання кваліфікаційного рівня викладацький колектив щорічно проходить курси та стажування у ЗВО і спеціалізованих освітніх порталах. Атестаційна комісія надає допомогу при впровадженні нових інноваційних форм та методів навчання, інтенсивному використанні  вітчизняних і світових педагогічних надбань. Успішно функціонують 3 циклові комісії, їх якісний кадровий склад відповідає усім вимогам стандартів фахової передвищої освіти.

Якщо у вас виникли запитання стосовно:

вступу телефонуйте –   0971483260  Гриців Олена Віталіївна

організації навчального процесу –  0678897982   Дячок Світлана Олександрівна

поселення у гуртожиток – 0976118774 Пиріжок Галина Степанівна

оформлення довідок, заяв – 0976785153  Жовтюк Галина Зіновіївна

Долучайтеся до нас у соціальних мережах:

Телефон: (03552) 2 13 97
E-mail: chkep@wunu.edu.ua

Заступники директора ВСП ЧФКЕП

Дячок Світлана Олександрівна

Посада: заступник директора з навчально-виховної роботи
Науковий ступінь: кандидат філологічних наук